Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Індонезія хоче залучити НБУ до випуску власних національних грошей

Indonezija hoče zalučyty NBU do vypusku vlasnyh nacionaľnyh grošej

«Peruri» — це державна індонезійська компанія, що виробляє гроші для потреб країни та міжнародного ринку. Зараз представники Індонезії ведуть перемовини із українською стороною про запуск виробництва банкнот для своєї держави на основі сучасних технологій із дизайну та захисту від підробок
«Peruri» — ce deržavna indonezijśka kompanija, ščo vyrobljaje groši dlja potreb kraїny ta mižnarodnogo rynku. Zaraz predstavnyky Indoneziї veduť peremovyny iz ukraїnśkoju storonoju pro zapusk vyrobnyctva banknot dlja svojeї deržavy na osnovi sučasnyh tehnologij iz dyzajnu ta zahystu vid pidrobok
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Індонезійська компанія Peruri зацікавлена у партнерстві з Національним Банком України у сфері виготовлення грошей. Про це стало відомо після зустрічі в.о. Голови Національного банку України Якова Смолія з іноземною делегацією. Як саме співпрацюватимуть український нацрегулятор та представники Індонезії. Під час зустрічі йшлося про можливість встановлення стратегічних партнерських відносин між Національним банком та компанією Peruri для виготовлення високозахищеного паперу, банкнот та монет. Компанія виготовляє індонезійські банкноти та монети на замовлення центрального Банку Індонезії. Встановлення стратегічних партнерських відносин між Національним банком та компанією Peruri допоможе Україні вийти на міжнародний ринок виготовлення грошей. Технічний директор компанії Peruri Харджо Сумарто Субандріо підкреслив, що його приваблює можливість співпраці з Україною: Ми абсолютно вражені ефективною роботою персоналу, високим рівнем автоматизації, інноваційними технологіями та якістю української паперової, банкнотної та монетної продукції.     В. о. Голови Національного банку України Яків Смолій зауважив, що НБУ має амбітні плани стосовно виходу на міжнародний ринок виготовлення грошей. Наразі Меморандум про домовленості узгоджується сторонами.

Індонезійська компанія «Peruri» зацікавлена у партнерстві з Національним Банком України у сфері виготовлення грошей. Про це стало відомо після зустрічі в.о. Голови Національного банку України Якова Смолія з іноземною делегацією.

Як саме співпрацюватимуть український нацрегулятор та представники Індонезії

Під час зустрічі йшлося про можливість встановлення стратегічних партнерських відносин між Національним банком та компанією «Peruri» для виготовлення високозахищеного паперу, банкнот та монет. Компанія виготовляє індонезійські банкноти та монети на замовлення центрального Банку Індонезії. Встановлення стратегічних партнерських відносин між Національним банком та компанією «Peruri» допоможе Україні вийти на міжнародний ринок виготовлення грошей. Технічний директор компанії «Peruri» Харджо Сумарто Субандріо підкреслив, що його приваблює можливість співпраці з Україною:

Ми абсолютно вражені ефективною роботою персоналу, високим рівнем автоматизації, інноваційними технологіями та якістю української паперової, банкнотної та монетної продукції.

 

 

В. о. Голови Національного банку України Яків Смолій зауважив, що НБУ має амбітні плани стосовно виходу на міжнародний ринок виготовлення грошей. Наразі Меморандум про домовленості узгоджується сторонами.

Джерело: НБУ

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: