fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Індонезія хоче залучити НБУ до випуску власних національних грошей

Indonezija hoče zalučyty NBU do vypusku vlasnyh nacionaľnyh grošej
«Peruri» — це державна індонезійська компанія, що виробляє гроші для потреб країни та міжнародного ринку. Зараз представники Індонезії ведуть перемовини із українською стороною про запуск виробництва банкнот для своєї держави на основі сучасних технологій із дизайну та захисту від підробок
«Peruri» — ce deržavna indonezijśka kompanija, ščo vyrobljaje groši dlja potreb kraїny ta mižnarodnogo rynku. Zaraz predstavnyky Indoneziї veduť peremovyny iz ukraїnśkoju storonoju pro zapusk vyrobnyctva banknot dlja svojeї deržavy na osnovi sučasnyh tehnologij iz dyzajnu ta zahystu vid pidrobok
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Український національний фінансовий регулятор може допомогти розвитку фінансової системи однієї з країн Азії. Йдеться про друк банкнот на замовлення фінансової системи цієї країни. Індонезійська компанія Peruri зацікавлена у партнерстві з Національним Банком України у сфері виготовлення грошей. Про це стало відомо після зустрічі в.о. Голови Національного банку України Якова Смолія з іноземною делегацією. На часі дізнатися, що це дасть НБУ. Як саме співпрацюватимуть НБУ та представники Індонезії. Під час зустрічі йшлося про можливість встановлення стратегічних партнерських відносин між Національним банком України та індонезійською компанією Peruri для виготовлення високозахищеного паперу, банкнот та монет. Ця компанія виготовляє індонезійські банкноти та монети на замовлення центрального Банку Індонезії. Встановлення стратегічних партнерських відносин між Національним банком та компанією Peruri допоможе Україні вийти на міжнародний ринок виготовлення грошей, зазначають сторони перемовин, коментуючи можливі домовленності. Технічний директор компанії Peruri Харджо Сумарто Субандріо підкреслив, що його приваблює можливість співпраці з Україною. Зокрема він заявив: Ми абсолютно вражені ефективною роботою персоналу, високим рівнем автоматизації, інноваційними технологіями та якістю української паперової, банкнотної та монетної продукції.. . . Виконуючий обовязки Голови Національного банку України Яків Смолій зауважив, що Націгнальний банк України має амбітні плани стосовно виходу на міжнародний ринок виготовлення грошей. Наразі Меморандум про домовленості узгоджується сторонами. Про подальший формат співпраці обіцяють повідомити згодом.
Реклама 👇 Замовити

Український національний фінансовий регулятор може допомогти розвитку фінансової системи однієї з країн Азії. Йдеться про друк банкнот на замовлення фінансової системи цієї країни. Індонезійська компанія «Peruri» зацікавлена у партнерстві з Національним Банком України у сфері виготовлення грошей. Про це стало відомо після зустрічі в.о. Голови Національного банку України Якова Смолія з іноземною делегацією. На часі дізнатися, що це дасть НБУ.

Як саме співпрацюватимуть НБУ та представники Індонезії

Під час зустрічі йшлося про можливість встановлення стратегічних партнерських відносин між Національним банком України та індонезійською компанією «Peruri» для виготовлення високозахищеного паперу, банкнот та монет. Ця компанія виготовляє індонезійські банкноти та монети на замовлення центрального Банку Індонезії. Встановлення стратегічних партнерських відносин між Національним банком та компанією «Peruri» допоможе Україні вийти на міжнародний ринок виготовлення грошей, зазначають сторони перемовин, коментуючи можливі домовленності. Технічний директор компанії «Peruri» Харджо Сумарто Субандріо підкреслив, що його приваблює можливість співпраці з Україною. Зокрема він заявив:

Ми абсолютно вражені ефективною роботою персоналу, високим рівнем автоматизації, інноваційними технологіями та якістю української паперової, банкнотної та монетної продукції.

Виконуючий обов’язки Голови Національного банку України Яків СмолійІндонезія хоче залучити НБУ до випуску власних національних грошей 1Яким був 2017 рік для українських банкірів — Яків Смолій, НБУ зауважив, що Націгнальний банк України має амбітні плани стосовно виходу на міжнародний ринок виготовлення грошей. Наразі Меморандум про домовленості узгоджується сторонами. Про подальший формат співпраці обіцяють повідомити згодом.

Джерело: НБУ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: