Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Оболонь отримала e-чергу в лікарнях, до кінця року підключать весь Київ

Oboloń otrymala e-čergu v likarnjah, do kincja roku pidključať veś Kyїv

З 15 травня 2017 року жителі Оболонського району зможуть записатись на прийом до лікаря через електронну систему
Z 15 travnja 2017 roku žyteli Obolonśkogo rajonu zmožuť zapysatyś na pryjom do likarja čerez elektronnu systemu
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Під час прес-брифінгу директор Департаменту охорони здоров’я КМДА Дмитро Турчак розповів про початок роботи системи запису до лікаря в Оболонському районі Києва. Електронна черга в подальшому стане загальним інструментом взяття пацієнтів на облік. Як працюватиме електронна черга. Ми маємо кілька проектів електронного запису на прийом до лікаря. Вони в основному працюють в так званому первинній ланці. Це — наші сімейні лікарі та діагностичний центр на Лівому березі. Зараз система запису працює в тестовому режимі. Навіть на цьому етапі понад 250-300 тис киян вже можуть користуватися цим сервісом, зазначив представник КМДА. Коли нова можливість стане доступна іншим киянам. Найближчим часом  електронна черга до лікаря також запуститься в Деснянському районі столиці — а до кінця 2017-го система стане загальнодоступною для мешканців Києва.

Під час прес-брифінгу директор Департаменту охорони здоров’я КМДА Дмитро Турчак розповів про початок роботи системи запису до лікаря в Оболонському районі Києва. Електронна черга в подальшому стане загальним інструментом взяття пацієнтів на облік.

Як працюватиме електронна черга

Ми маємо кілька проектів електронного запису на прийом до лікаря. Вони в основному працюють в так званому первинній ланці. Це — наші сімейні лікарі та діагностичний центр на Лівому березі.

Зараз система запису працює в тестовому режимі. Навіть на цьому етапі понад 250-300 тис киян вже можуть користуватися цим сервісом, зазначив представник КМДА.

Коли нова можливість стане доступна іншим киянам

Найближчим часом  електронна черга до лікаря також запуститься в Деснянському районі столиці — а до кінця 2017-го система стане загальнодоступною для мешканців Києва.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: