Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Бельгійські вчені створили пристрій, що очищує повітря і виробляє енергію

Beľgijśki včeni stvoryly prystrij, ščo očyščuje povitrja i vyrobljaje energiju

Пристрій очищує повітря, а отриманий водневий газ можна зберігати і використовувати для потреб суспільства
Prystrij očyščuje povitrja, a otrymanyj vodnevyj gaz možna zberigaty i vykorystovuvaty dlja potreb suspiľstva
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Бельгійські вчені працюють над тим, щоб втілити в життя технологію виробництва енергії за рахунок очищення повітря.  Процес досить простий і стосується двох ключових потреб суспільства: чисте повітря і виробництво альтернативної енергії. Як працює інноваційний ґаджет. Дослідницька група створила невеликий пристрій з 2 секцій. Між ними є мембрана, яка виготовлена зі спеціалізованих наноматеріалів. Коли забруднене повітря проходить через мембрану, каталізатори здатні утворювати водневий газ, що ефективно виробляє енергію і очищає повітря. Цей процес подібний до технології сонячних панелей, оскільки він працює автоматично від впливу сонячного світла. Головна відмінність полягає в тому, що енергія не створюється безпосередньо в новому пристрої. Професор Семмі Вербрюгген покладає великі надії на розробку: Наразі ми працюємо з панеллю всього в кілька квадратних сантиметрів. Хотілося б розширити технологію, зробити процес промислово придатним. Ми також працюємо над поліпшенням наших матеріалів, щоб більш ефективно використовувати сонячне світло Який ефект від бельгійської розробки. Окрім того, що пристрій очищує повітря, отриманий водневий газ можна зберігати і згодом використовувати в якості палива. У низці країн світу стають популярними концепти автобусів та автомобілів із водневим двигуном.

Бельгійські вчені працюють над тим, щоб втілити в життя технологію виробництва енергії за рахунок очищення повітря.  Процес досить простий і стосується двох ключових потреб суспільства: чисте повітря і виробництво альтернативної енергії.

Як працює інноваційний ґаджет

Дослідницька група створила невеликий пристрій з 2 секцій. Між ними є мембрана, яка виготовлена зі спеціалізованих наноматеріалів. Коли забруднене повітря проходить через мембрану, каталізатори здатні утворювати водневий газ, що ефективно виробляє енергію і очищає повітря. Цей процес подібний до технології сонячних панелей, оскільки він працює автоматично від впливу сонячного світла. Головна відмінність полягає в тому, що енергія не створюється безпосередньо в новому пристрої.

Професор Семмі Вербрюгген покладає великі надії на розробку:

Наразі ми працюємо з панеллю всього в кілька квадратних сантиметрів. Хотілося б розширити технологію, зробити процес промислово придатним. Ми також працюємо над поліпшенням наших матеріалів, щоб більш ефективно використовувати сонячне світло

Який ефект від бельгійської розробки

Окрім того, що пристрій очищує повітря, отриманий водневий газ можна зберігати і згодом використовувати в якості палива. У низці країн світу стають популярними концепти автобусів та автомобілів із водневим двигуном.

Джерело: TNW

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: