fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Мала приватизація — невеликі держпідприємства в Україні продаватимуть через ProZorro

Mala pryvatyzacija — nevelyki deržpidpryjemstva v Ukraїni prodavatymuť čerez ProZorro
Підприємець зможе зайти на сайт, обрати цікаве підприємство і взяти участь у тендері онлайн без потреби проходити низку «паперових» бюрократичних процедур
Pidpryjemeć zmože zajty na sajt, obraty cikave pidpryjemstvo i vzjaty učasť u tenderi onlajn bez potreby prohodyty nyzku «paperovyh» bjurokratyčnyh procedur
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Розвиток економіки неможливий без проведення подальших заходів із роздержавлення та приватизації. Такої точки зору вочевидь притримуються в чинному українському уряді. Саме тому Кабінет Міністрів України затвердив пілотний проект, за яким невеликі держпідприємства продаватимуть онлайн через сервіс ProZorro. Це — платформа онлайн-аукціонів із складовими для запобігання сірим схемам та проявам корупції. На часі дізнатися більше про те, що зміниться завдяки запровадженні аукціонів для невеликих державних підприємств. Як функціонуватиме нововведення?. Як повідомив проектний менеджер антикорупційної платформи онлайн-аукціонів Олексій Соболєв, Міністерство економічного розвитку і торгівлі спільно з Фондом державного майна планують спростити порядок відчуження держмайна. Йдеться про відчуження для подальшої реалізації через систему ProZorro.Продажі. За словами представників відомств, це має зробити процес роздержавлення та реалізації таких компаній максимально відкритим та захищеним від неконкурентних дій чи змов. За словами Премєр-міністра України Володимира Гройсмана, підприємець зможе зайти на сайт, обрати цікаве підприємство і взяти участь у тендері онлайн. Все це буде реалізовано без потреби заповнювати низку паперових документів та проходити додаткові перевірки. Він навіть не буде знати, який чиновник підписує документи про продаж. За словами очільника чинного українського уряду, відомства мають оперативно запустити повномасштабну малу приватизацію на базі ProZorro, узгодивши всі необхідні адміністративні норми. Про остаточне запровадження такого механізму йтиметься вже найближчим часом. Залишилося дочекатися юридичних процедур та фактичного запуску.
Реклама 👇 Замовити

Розвиток економіки неможливий без проведення подальших заходів із роздержавлення та приватизації. Такої точки зору вочевидь притримуються в чинному українському уряді. Саме тому Кабінет Міністрів України затвердив пілотний проект, за яким невеликі держпідприємства продаватимуть онлайн через сервіс ProZorro. Це — платформа онлайн-аукціонів із складовими для запобігання «сірим» схемам та проявам корупції. На часі дізнатися більше про те, що зміниться завдяки запровадженні аукціонів для невеликих державних підприємств.

Як функціонуватиме нововведення?

Як повідомив проектний менеджер антикорупційної платформи онлайн-аукціонів Олексій Соболєв, Міністерство економічного розвитку і торгівлі спільно з Фондом державного майна планують спростити порядок відчуження держмайна. Йдеться про відчуження для подальшої реалізації через систему «ProZorro.Продажі». За словами представників відомств, це має зробити процес роздержавлення та реалізації таких компаній максимально відкритим та захищеним від неконкурентних дій чи змов.

За словами Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, підприємець зможе зайти на сайт, обрати цікаве підприємство і взяти участь у тендері онлайн. Все це буде реалізовано без потреби заповнювати низку паперових документів та проходити додаткові перевірки. Він навіть не буде знати, який чиновник підписує документи про продаж. За словами очільника чинного українського уряду, відомства мають оперативно запустити повномасштабну малу приватизацію на базі ProZorro, узгодивши всі необхідні адміністративні норми. Про остаточне запровадження такого механізму йтиметься вже найближчим часом. Залишилося дочекатися юридичних процедур та фактичного запуску.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: