Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Мала приватизація — невеликі держпідприємства в Україні продаватимуть через ProZorro

Mala pryvatyzacija — nevelyki deržpidpryjemstva v Ukraїni prodavatymuť čerez ProZorro

Підприємець зможе зайти на сайт, обрати цікаве підприємство і взяти участь у тендері онлайн без потреби проходити низку «паперових» бюрократичних процедур
Pidpryjemeć zmože zajty na sajt, obraty cikave pidpryjemstvo i vzjaty učasť u tenderi onlajn bez potreby prohodyty nyzku «paperovyh» bjurokratyčnyh procedur
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Кабінет Міністрів України затвердив пілотний проект, за яким невеликі держпідприємства продаватимуть онлайн через сервіс ProZorro. Як функціонуватиме нововведення?. Як повідомив проектний менеджер ProZorro Олексій Соболєв, Міністерство економічного розвитку і торгівлі спільно з Фондом державного майна планують спростити порядок відчуження держмайна для подальшої реалізації через систему ProZorro.Продажі. За словами прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, підприємець зможе зайти на сайт, обрати цікаве підприємство і взяти участь у тендері онлайн. Він навіть не буде знати, який чиновник підписує документи про продаж. Відомства мають оперативно запустити повномасштабну малу приватизацію на базі ProZorro, узгодивши всі необхідні адміністративні норми.

Кабінет Міністрів України затвердив пілотний проект, за яким невеликі держпідприємства продаватимуть онлайн через сервіс ProZorro.

Як функціонуватиме нововведення?

Як повідомив проектний менеджер ProZorro Олексій Соболєв, Міністерство економічного розвитку і торгівлі спільно з Фондом державного майна планують спростити порядок відчуження держмайна для подальшої реалізації через систему «ProZorro.Продажі».

За словами прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, підприємець зможе зайти на сайт, обрати цікаве підприємство і взяти участь у тендері онлайн. Він навіть не буде знати, який чиновник підписує документи про продаж. Відомства мають оперативно запустити повномасштабну малу приватизацію на базі ProZorro, узгодивши всі необхідні адміністративні норми.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: