fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У центрі Києва почали демонтаж зовнішньої реклами

U centri Kyjeva počaly demontaž zovnišńoї reklamy
Міська адміністрація спільно з операторами ринку розробили та визначили низку вулиць, на яких буде реалізовано перші пілотні проекти із впорядкування розміщення рекламних конструкцій (у межах від площі Льва Толстого до площі Контрактової)
Miśka administracija spiľno z operatoramy rynku rozrobyly ta vyznačyly nyzku vulyć, na jakyh bude realizovano perši pilotni proekty iz vporjadkuvannja rozmiščennja reklamnyh konstrukcij (u mežah vid plošči Lva Tolstogo do plošči Kontraktovoї)
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Столиця матиме упорядкований перелік місць, де можна розміщувати сітілайти та інші зовнішні рекламні носії. Решту демонтують. На яких вулицях знімуть рекламу. До проекту включено низку вулиць: Велика Васильківська (від площі Льва Толстого до вул. Хрещатик), Хрещатик, Грушевського (від Європейської площі до стадіону Динамо), Володимирський узвіз, Боричів узвіз, Поштова площа, Сагайдачного. Частина Хрещатику, Володимирський узвіз, вулиця Сагайдачного вже вільні від засилля зовнішньої реклами. Реалізація пілотних проектів продовжується. На вулицях, що увійшли до пілотів, кількість конструкцій зменшена в 4 рази – із існуючих 268 до 71 конструкції. Олексій Резніков. заступник голови КМДА. Що відбувається в рамках пілотних проектів із благоустрою. Має відбутися демонтаж усіх конструкцій, що не відповідають вимогам, — натомість у визначених місцях встановлять рекламні конструкції, які можна використовувати. Вже розпочався демонтаж та підготовчі роботи для встановлення рекламних конструкцій там, де це дозволено робити. Щоби виконати проект, слід виготовити та змонтувати 56 одиниць конструкцій сучасного типу на загальну суму близько 4 млн грн. Загальний обсяг інвестицій — понад 5 млн грн. Місто вже давно потребувало рішучих змін і впорядкування у сфері розміщення рекламних засобів, і наразі ми маємо спільно розроблений документ, який дозволить разом навести лад і зробити Київ гарним і безпечним. Оксана Поліщук. голова Асоціації операторів зовнішньої реклами. Як розробляються схеми для розташування зовнішньої реклами. Схеми розміщення рекламних конструкцій – це назва для публічних карт міського простору: на них чітко вказано, де можна ставити яку рекламу (а де це робити заборонено). Ці публічні карти розробляються на виконання вимог нових Правил, які 20 квітня 2017 року були затверджені депутатами Київради. Для чого потрібні такі схеми?. Із реалізацією схем буде впорядковане розміщення зовнішньої реклами — кількість реклами скоротиться, а місця, де рекламу встановлюють, зміняться так, аби вони не заважали пішоходам, водіям і гармонійно виглядали у міському середовищі.
Реклама 👇 Замовити

Столиця матиме упорядкований перелік місць, де можна розміщувати сітілайти та інші зовнішні рекламні носії. Решту демонтують.

На яких вулицях знімуть рекламу

До проекту включено низку вулиць:

  • Велика Васильківська (від площі Льва Толстого до вул. Хрещатик),
  • Хрещатик,
  • Грушевського (від Європейської площі до стадіону «Динамо»),
  • Володимирський узвіз,
  • Боричів узвіз,
  • Поштова площа,
  • Сагайдачного.

Частина Хрещатику, Володимирський узвіз, вулиця Сагайдачного вже вільні від засилля зовнішньої реклами. Реалізація пілотних проектів продовжується. На вулицях, що увійшли до пілотів, кількість конструкцій зменшена в 4 рази – із існуючих 268 до 71 конструкції

Олексій Резніков, заступник голови КМДА

У центрі Києва почали демонтаж зовнішньої реклами 1

Що відбувається в рамках пілотних проектів із благоустрою

Має відбутися демонтаж усіх конструкцій, що не відповідають вимогам, — натомість у визначених місцях встановлять рекламні конструкції, які можна використовувати. Вже розпочався демонтаж та підготовчі роботи для встановлення рекламних конструкцій там, де це дозволено робити. Щоби виконати проект, слід виготовити та змонтувати 56 одиниць конструкцій сучасного типу на загальну суму близько 4 млн грн. Загальний обсяг інвестицій — понад 5 млн грн.

Місто вже давно потребувало рішучих змін і впорядкування у сфері розміщення рекламних засобів, і наразі ми маємо спільно розроблений документ, який дозволить разом навести лад і зробити Київ гарним і безпечним

Оксана Поліщук, голова Асоціації операторів зовнішньої реклами

У центрі Києва почали демонтаж зовнішньої реклами 2

Як розробляються схеми для розташування зовнішньої реклами

«Схеми розміщення рекламних конструкцій» – це назва для публічних карт міського простору: на них чітко вказано, де можна ставити яку рекламу (а де це робити заборонено). Ці публічні карти розробляються на виконання вимог нових Правил, які 20 квітня 2017 року були затверджені депутатами КиїврадиУ центрі Києва почали демонтаж зовнішньої реклами 3Облаштування площі Казимира Малевича у столиці — що варто знати.

Для чого потрібні такі схеми?

Із реалізацією схем буде впорядковане розміщення зовнішньої реклами — кількість реклами скоротиться, а місця, де рекламу встановлюють, зміняться так, аби вони не заважали пішоходам, водіям і гармонійно виглядали у міському середовищі.

Теґи: Київ
Джерело: КМДА

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: