fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Українцям пропонують підтримати гривнею сервіс для підрахунку тварин у містах

Ukraїncjam proponujuť pidtrymaty gryvneju servis dlja pidrahunku tvaryn u mistah
На платформі колективного фінансування «Спільнокошт» збирають гроші на створення онлайн-проекту, котрий допоможе моніторити чисельність безпритульних кішок та собак у містах, а також контролювати заходи щодо безпритульних тварин
Na platformi kolektyvnogo finansuvannja «Spiľnokošt» zbyrajuť groši na stvorennja onlajn-proektu, kotryj dopomože monitoryty čyseľnisť bezprytuľnyh kišok ta sobak u mistah, a takož kontroljuvaty zahody ščodo bezprytuľnyh tvaryn
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Для тих, хто переймається через зростання кількості безпритульних тварин у містах та хоче максимально допомогти їм, незабаром в Україні з’явиться новий онлайн-сервіс. Громадська організація Міжнародні системи реєстрації ініціювала створення платформи для реєстрації безпритульних тварин та тих, що вже мають господарів. На часі дізнатися, як працюватиме нова онлайн-платформа та що вона дасть для тварин і господарів. Як це працює?. Організація прагне впровадити максимум міських реєстрів, а також створити зручні сервіси для власників домашніх улюбленців. Проектом передбачено додаткові моніторингові онлайн-можливості також і ветеринарних лікарів, кінологічних клубів та притулків. Реальна картина чисельності безпритульних собак та котів дозволить оцінити ситуацію, розробити способи гуманного вирішення проблеми та спрогнозувати результати коригування кількості безпритульних тварин на вулицях українських міст. У 2016 році авторами проекту вже було проведено підрахунки у Запоріжжі, Дніпрі, Миколаєві, Одесі, Києві, Вінниці, Чернівцях, Львові, Херсоні та Рівному. На основі отриманих результатів вони будують прогнози та детальні звіти про стан із безпритульними тваринами в цих містах та регіонах. Як допомогти проекту?. Наразі організатори ініціативи шукають кошти для створення мобільних додатків з можливістю роботи за умов поганого інтернет-покриття. Також постійно потрібно удосконалювати базу даних, проводити аналітичні розрахунки, що допоможе сплануванти роботу комунальних підприємств у сфері поводження з тваринами. Тим, хто підтримає проект на сторінці Спільнокошту, пропонують тематичний подарунок.
Реклама 👇 Замовити

Для тих, хто переймається через зростання кількості безпритульних тварин у містах та хоче максимально допомогти їм, незабаром в Україні з’явиться новий онлайн-сервіс. Громадська організація «Міжнародні системи реєстрації» ініціювала створення платформи для реєстрації безпритульних тварин та тих, що вже мають господарів. На часі дізнатися, як працюватиме нова онлайн-платформа та що вона дасть для тварин і господарів.

Як це працює?

Організація прагне впровадити максимум міських реєстрів, а також створити зручні сервіси для власників домашніх улюбленців. Проектом передбачено додаткові моніторингові онлайн-можливості також і ветеринарних лікарів, кінологічних клубів та притулків. Реальна картина чисельності безпритульних собак та котів дозволить оцінити ситуацію, розробити способи гуманного вирішення проблеми та спрогнозувати результати коригування кількості безпритульних тварин на вулицях українських міст.

У 2016 році авторами проекту вже було проведено підрахунки у Запоріжжі, Дніпрі, Миколаєві, Одесі, Києві, Вінниці, Чернівцях, Львові, Херсоні та Рівному. На основі отриманих результатів вони будують прогнози та детальні звіти про стан із безпритульними тваринами в цих містах та регіонах.

Як допомогти проекту?

Наразі організатори ініціативи шукають кошти для створення мобільних додатків з можливістю роботи за умов поганого інтернет-покриття. Також постійно потрібно удосконалювати базу даних, проводити аналітичні розрахунки, що допоможе сплануванти роботу комунальних підприємств у сфері поводження з тваринами. Тим, хто підтримає проект на сторінці «Спільнокошту», пропонують тематичний подарунок.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: