Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Українцям пропонують підтримати гривнею сервіс для підрахунку тварин у містах

Ukraїncjam proponujuť pidtrymaty gryvneju servis dlja pidrahunku tvaryn u mistah

На платформі колективного фінансування «Спільнокошт» збирають гроші на створення онлайн-проекту, котрий допоможе моніторити чисельність безпритульних кішок та собак у містах, а також контролювати заходи щодо безпритульних тварин
Na platformi kolektyvnogo finansuvannja «Spiľnokošt» zbyrajuť groši na stvorennja onlajn-proektu, kotryj dopomože monitoryty čyseľnisť bezprytuľnyh kišok ta sobak u mistah, a takož kontroljuvaty zahody ščodo bezprytuľnyh tvaryn
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Громадська організація Міжнародні системи реєстрації ініціювала створення платформи для реєстрації безпритульних тварин та тих, що вже мають господарів. Як це працює?. Організація прагне впровадити максимум міських реєстрів, а також створити зручні сервіси для власників тварин, ветеринарних лікарів, кінологічних клубів та притулків. Реальна картина чисельності безпритульних тварин дозволить оцінити ситуацію, розробити способи гуманного вирішення проблеми та спрогнозувати результати. У 2016 році було проведено підрахунки у Запоріжжі, Дніпрі, Миколаєві, Одесі, Києві, Вінниці, Чернівцях, Львові, Херсоні та Рівному. Як допомогти проекту?. Наразі організатори ініціативи шукають кошти для створення мобільних додатків з можливістю роботи за умов поганого інтернет-покриття. Також постійно потрібно удосконалювати базу даних, проводити аналітичні розрахунки, що допоможе сплануванти роботу комунальних підприємств у сфері поводження з тваринами. Тим, хто підтримає проект на сторінці Спільнокошту, пропонують тематичний подарунок.

Громадська організація «Міжнародні системи реєстрації» ініціювала створення платформи для реєстрації безпритульних тварин та тих, що вже мають господарів.

Як це працює?

Організація прагне впровадити максимум міських реєстрів, а також створити зручні сервіси для власників тварин, ветеринарних лікарів, кінологічних клубів та притулків. Реальна картина чисельності безпритульних тварин дозволить оцінити ситуацію, розробити способи гуманного вирішення проблеми та спрогнозувати результати. У 2016 році було проведено підрахунки у Запоріжжі, Дніпрі, Миколаєві, Одесі, Києві, Вінниці, Чернівцях, Львові, Херсоні та Рівному.

Як допомогти проекту?

Наразі організатори ініціативи шукають кошти для створення мобільних додатків з можливістю роботи за умов поганого інтернет-покриття. Також постійно потрібно удосконалювати базу даних, проводити аналітичні розрахунки, що допоможе сплануванти роботу комунальних підприємств у сфері поводження з тваринами. Тим, хто підтримає проект на сторінці «Спільнокошту», пропонують тематичний подарунок.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: