Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

17 травня у Страсбурзі підпишуть надання безвізу Україні, із 11 червня можна буде їздити до 34 країн

17 travnja u Strasburzi pidpyšuť nadannja bezvizu Ukraїni, iz 11 červnja možna bude їzdyty do 34 kraїn

Шлях до безвізу зайняв майже 3 роки — сьогодні було ухвалено рішення на рівні Ради міністрів ЄС. Підписання документу відбудеться в урочистій обстановці 17 травня у Страсбурзі.
Šljah do bezvizu zajnjav majže 3 roky — śogodni bulo uhvaleno rišennja na rivni Rady ministriv JeS. Pidpysannja dokumentu vidbudeťsja v uročystij obstanovci 17 travnja u Strasburzi.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Рада міністрів Євросоюзу ухвалила надання безвізового режиму для України. Про це заявив у прямому включенні президент України Петро Порошенко: Що потрібне буде для безвізових подорожей із початку літа. В’їзд до країн ЄС без необхідності отримувати візу буде доступний тільки для тих, хто матиме біометричний паспорт. Біометричний — це такий, де є чіп. У пам’яті чіпу закодовано ваша фотографія, підпис та відбитки усіх пальців рук. Біометрія є обов’язковою для громадян усіх без винятку держав, котрі за минулі 10 років отримали спрощений візовий (безвізовий) режим із Європейським Союзом. Крім того, виключно чіповані паспорти давно видаються в ЄС: так легше контролювати зокрема потенційних злочинців, терористів та осіб, котрі перебувають у міжнародному розшуку. Детальніше про вимоги, документи та підготовку до безвізових поїздок за кордон читайте у нашому спеціальному матеріалі. Цінуйте свій український паспорт — і любить Україну Петро Порошенко, Президент України

Рада міністрів Євросоюзу ухвалила надання безвізового режиму для України. Про це заявив у прямому включенні президент України Петро Порошенко:

Що потрібне буде для безвізових подорожей із початку літа

В’їзд до країн ЄС без необхідності отримувати візу буде доступний тільки для тих, хто матиме біометричний паспорт. Біометричний — це такий, де є чіп. У пам’яті чіпу закодовано ваша фотографія, підпис та відбитки усіх пальців рук. Біометрія є обов’язковою для громадян усіх без винятку держав, котрі за минулі 10 років отримали спрощений візовий (безвізовий) режим із Європейським Союзом. Крім того, виключно чіповані паспорти давно видаються в ЄС: так легше контролювати зокрема потенційних злочинців, терористів та осіб, котрі перебувають у міжнародному розшуку. Детальніше про вимоги, документи та підготовку до безвізових поїздок за кордон читайте у нашому спеціальному матеріалі.

Цінуйте свій український паспорт — і любить Україну

Петро Порошенко, Президент України

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: