fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

17 травня у Страсбурзі підпишуть надання безвізу Україні, із 11 червня можна буде їздити до 34 країн

17 travnja u Strasburzi pidpyšuť nadannja bezvizu Ukraїni, iz 11 červnja možna bude їzdyty do 34 kraїn
Шлях до безвізу зайняв майже 3 роки — сьогодні було ухвалено рішення на рівні Ради міністрів ЄС. Підписання документу відбудеться в урочистій обстановці 17 травня у Страсбурзі.
Šljah do bezvizu zajnjav majže 3 roky — śogodni bulo uhvaleno rišennja na rivni Rady ministriv JeS. Pidpysannja dokumentu vidbudeťsja v uročystij obstanovci 17 travnja u Strasburzi.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Рада міністрів Європейського Союзу ухвалила рішення про надання безвізового режиму Україні. Про це заявив у прямому включенні президент України Петро Порошенко, коментуючи прийняте рішення: Що потрібне буде для безвізових подорожей із початку літа. В’їзд до країн ЄС без необхідності отримувати візу буде доступний тільки для тих, хто матиме біометричний паспорт. Біометричний паспорт — це такий, де є чип для ідентифікації особи громадянина. У пам’яті чипу закодовані ваша фотографія, підпис та відбитки усіх пальців рук, які також вносяться до міжнародних баз у разі скоєння правопорушень за кордоном чи перебування особи в міжнародному розшуку. Використання біометричних технологій ідентифікації при перетині кордону є обов’язковою складовою міграції для громадян усіх без винятку держав, котрі за минулі 10 років отримали спрощений візовий (безвізовий) режим із Європейським Союзом. Крім того, виключно чиповані паспорти давно видаються в ЄС. Видача та запровадження подібних документів щодо перетину кордонів країн полегшує процедуру митного пропуску. Крім того, так простіше контролювати зокрема потенційних злочинців, терористів та осіб, котрі перебувають у міжнародному розшуку. Детальніше про вимоги, документи та підготовку до безвізових поїздок за кордон із запровадженням біометричних паспортів та змін у законодавстві читайте у нашому спеціальному матеріалі до запуску безвізового режиму із Європейським Союзом. Цінуйте свій український паспорт — і любить Україну. Петро Порошенко. Президент України.

Рада міністрів Європейського Союзу ухвалила рішення про надання безвізового режиму Україні. Про це заявив у прямому включенні президент України Петро Порошенко, коментуючи прийняте рішення:

Що потрібне буде для безвізових подорожей із початку літа

В’їзд до країн ЄС без необхідності отримувати візу буде доступний тільки для тих, хто матиме біометричний паспорт. Біометричний паспорт — це такий, де є чип для ідентифікації особи громадянина. У пам’яті чипу закодовані ваша фотографія, підпис та відбитки усіх пальців рук, які також вносяться до міжнародних баз у разі скоєння правопорушень за кордоном чи перебування особи в міжнародному розшуку.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

Використання біометричних технологій ідентифікації при перетині кордону є обов’язковою складовою міграції для громадян усіх без винятку держав, котрі за минулі 10 років отримали спрощений візовий (безвізовий) режим із Європейським Союзом. Крім того, виключно чиповані паспорти давно видаються в ЄС. Видача та запровадження подібних документів щодо перетину кордонів країн полегшує процедуру митного пропуску. Крім того, так простіше контролювати зокрема потенційних злочинців, терористів та осіб, котрі перебувають у міжнародному розшуку. Детальніше про вимоги, документи та підготовку до безвізових поїздок за кордон із запровадженням біометричних паспортів та змін у законодавстві читайте у нашому спеціальному матеріалі17 травня у Страсбурзі підпишуть надання безвізу Україні, із 11 червня можна буде їздити до 34 країн 1Як працюватиме безвіз з ЄС до запуску безвізового режиму із Європейським Союзом.

Цінуйте свій український паспорт — і любить Україну

Петро Порошенко, Президент України

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: