fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Київ, Львів та Вінниця стали містами-лідерами в інвестиційній ефективності

Kyїv, Lviv ta Vinnycja staly mistamy-lideramy v investycijnij efektyvnosti
Дослідження оцінює динаміку показників, які характеризують інвестиційну активність в місті та соціально-економічний ефект від залучених коштів
Doslidžennja ocinjuje dynamiku pokaznykiv, jaki harakteryzujuť investycijnu aktyvnisť v misti ta sociaľno-ekonomičnyj efekt vid zalučenyh koštiv
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Новина для тих, хто стежить за ринком інвестування в розвиток регіонів України: за даними рейтингової агенції Євро-Рейтинг, в трійці лідерів інвестиційної ефективності серед міст України — Київ, Львів і Вінниця. Дослідження відбувалось за даними 4-го кварталу 2016 року. На часі дізнатися більше про списки лідерів та тих, хто до них входить. На рівні ineА лідирує Київ. Дослідження покликане оцінити динаміку показників, які характеризують інвестиційну активність в місті та соціально-економічний ефект від залучених коштів. Загалом було опрацьовано дані 30 міст України. Результати дали змогу скласти наступний рейтинг міст за рівнем ефективного використання інвестиційних капіталів. Рівень ineА відповідає значенню максимальний. Тут першу позицію займає Київ — 257 балів, другу — Львів із 227 балами, а на третьому місці — Вінниця із 210 балами. Трохи відстає Харків із 207 балами. Помітно, що інвестиційна ефективність Вінниці зросла у порівнянні з III кварталом 2016-го, оскільки тоді становила 185 балів. Як розподілено у рейтингу інші міста. Високий рівень (ineВ) інвестиційної привабливості мають такі українські міста: Одеса, Миколаїв, Луцьк, Хмельницький, Ізмаїл. Натомість Дніпро, Тернопіль, Житомир та Ужгород — на рівні ineС (вище середнього). Середній, тобто ineD, мають низка українських міст: Чернігів, Полтава, Чернівці, Івано-Франківськ, Каховка, Суми, Черкаси. Решта міст вибірки мають рівень інвестиційної привабливості нижче середнього. Надалі автори дослідження мають на меті провести повторний моніторинг та оцінку показників.
Реклама 👇 Замовити

Новина для тих, хто стежить за ринком інвестування в розвиток регіонів України: за даними рейтингової агенції «Євро-Рейтинг», в трійці лідерів інвестиційної ефективності серед міст України — Київ, Львів і Вінниця. Дослідження відбувалось за даними 4-го кварталу 2016 року. На часі дізнатися більше про списки лідерів та тих, хто до них входить.

На рівні ineА лідирує Київ

Дослідження покликане оцінити динаміку показників, які характеризують інвестиційну активність в місті та соціально-економічний ефект від залучених коштів. Загалом було опрацьовано дані 30 міст України. Результати дали змогу скласти наступний рейтинг міст за рівнем ефективного використання інвестиційних капіталів.

Рівень ineА відповідає значенню «максимальний». Тут першу позицію займає Київ — 257 балів, другу — Львів із 227 балами, а на третьому місці — Вінниця із 210 балами. Трохи відстає Харків із 207 балами. Помітно, що інвестиційна ефективність Вінниці зросла у порівнянні з III кварталом 2016-го, оскільки тоді становила 185 балів.

Як розподілено у рейтингу інші міста

Високий рівень (ineВ) інвестиційної привабливості мають такі українські міста:

 • Одеса,
 • Миколаїв,
 • Луцьк,
 • Хмельницький,
 • Ізмаїл.

Натомість Дніпро, Тернопіль, Житомир та Ужгород — на рівні ineС (вище середнього). Середній, тобто ineD, мають низка українських міст:

 • Чернігів,
 • Полтава,
 • Чернівці,
 • Івано-Франківськ,
 • Каховка,
 • Суми,
 • Черкаси.

Решта міст вибірки мають рівень інвестиційної привабливості нижче середнього. Надалі автори дослідження мають на меті провести повторний моніторинг та оцінку показників.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: