Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Київ, Львів та Вінниця стали містами-лідерами в інвестиційній ефективності

Kyїv, Lviv ta Vinnycja staly mistamy-lideramy v investycijnij efektyvnosti

Дослідження оцінює динаміку показників, які характеризують інвестиційну активність в місті та соціально-економічний ефект від залучених коштів
Doslidžennja ocinjuje dynamiku pokaznykiv, jaki harakteryzujuť investycijnu aktyvnisť v misti ta sociaľno-ekonomičnyj efekt vid zalučenyh koštiv
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  За даними рейтингової агенції «Євро-Рейтинг», в трійці лідерів інвестиційної ефективності серед міст України — Київ, Львів і Вінниця. Дослідження відбувалось за даними 4-го кварталу 2016 року. На рівні ineА лідирує Київ Дослідження покликане оцінити динаміку показників, які характеризують інвестиційну активність в місті та соціально-економічний ефект від залучених коштів. Загалом було опрацьовано дані 30 міст України. Рівень ineА відповідає значенню «максимальний». Тут першу позицію займає Київ — 257 балів, другу — Львів із 227 балами, а на третьому місці — Вінниця із 210 балами. Трохи відстає Харків із 207 балами. Помітно, що інвестиційна ефективність Вінниці зросла у порівнянні з III кварталом 2016-го, оскільки тоді становила 185 балів. Як розподілено у рейтингу інші міста Високий рівень (ineВ) інвестиційної привабливості мають: Одеса, Миколаїв, Луцьк, Хмельницький, Ізмаїл. Натомість Дніпро, Тернопіль, Житомир та Ужгород — на рівні ineС (вище середнього). Середній, тобто ineD, мають: Чернігів, Полтава, Чернівці, Івано-Франківськ, Каховка, Суми, Черкаси. Решта міст вибірки мають рівень інвестиційної привабливості нижче середнього.

За даними рейтингової агенції «Євро-Рейтинг», в трійці лідерів інвестиційної ефективності серед міст України — Київ, Львів і Вінниця. Дослідження відбувалось за даними 4-го кварталу 2016 року.

На рівні ineА лідирує Київ

Дослідження покликане оцінити динаміку показників, які характеризують інвестиційну активність в місті та соціально-економічний ефект від залучених коштів. Загалом було опрацьовано дані 30 міст України.

Рівень ineА відповідає значенню «максимальний». Тут першу позицію займає Київ — 257 балів, другу — Львів із 227 балами, а на третьому місці — Вінниця із 210 балами. Трохи відстає Харків із 207 балами. Помітно, що інвестиційна ефективність Вінниці зросла у порівнянні з III кварталом 2016-го, оскільки тоді становила 185 балів.

Як розподілено у рейтингу інші міста

Високий рівень (ineВ) інвестиційної привабливості мають:

 • Одеса,
 • Миколаїв,
 • Луцьк,
 • Хмельницький,
 • Ізмаїл.

Натомість Дніпро, Тернопіль, Житомир та Ужгород — на рівні ineС (вище середнього). Середній, тобто ineD, мають:

 • Чернігів,
 • Полтава,
 • Чернівці,
 • Івано-Франківськ,
 • Каховка,
 • Суми,
 • Черкаси.

Решта міст вибірки мають рівень інвестиційної привабливості нижче середнього.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: