fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Національна академія наук шукає найкращих науковців

Nacionaľna akademija nauk šukaje najkraščyh naukovciv
Золота медаль імені В.І.Вернадського присуджується лише окремим науковцям як за конкретні наукові досягнення, так і за сукупність праць. Хто і як може подаватися на цю нагороду?
Zolota medaľ imeni V.I.Vernadśkogo prysudžujeťsja lyše okremym naukovcjam jak za konkretni naukovi dosjagnennja, tak i za sukupnisť prać. Hto i jak može podavatysja na cju nagorodu?
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Новина для науковців та усіх, хто розвиває наукові дослідження в Україні: Національна академія наук України оголосила конкурс на здобуття Золотої медалі імені В.І.Вернадського. Хто може стати учасником. Для участі в конкурсі та висування своєї кандидатури на отримання нагороди учасники мають відповідати низці обов’язкових критеріїв: Нагорода присуджується лише окремим науковцям як за конкретні наукові досягнення, так і за сукупність наукових праць. Одна особа не може бути нагороджена медаллю двічі. Медаль не присуджується посмертно, окрім випадку, коли лауреат помер після прийняття рішення про його нагородження. У конкурсі на здобуття медалі можуть брати участь: дійсні члени і члени-кореспонденти НАН України, зарубіжні вчені; окремі особи, які працюють у наукових установах, вищих навчальних закладах, на підприємствах і в організаціях, розташованих на території України. Пропозиції про висунення кандидатів на здобуття нагороди приймаються до 12 листопада 2017 року за адресою: 01601, Київ, вул. Володимирська, 54, Президія Національної академії наук України. Детальніше про конкурс можна дізнатися на сайті установи. Як давно існує ця нагорода. Медаль імені В.І.Вернадського було засновано нагоди 85-річчя створення Національної академії наук. Конкурс проводиться щорічно з метою відзначення вчених, які досягнули успіхів в природничих, технічних та соціогуманітарних галузях. Нагородження золотими медалями відбувається до дня народження академіка В.І.Вернадського (12 березня) і присуджуються в двох екземплярах – одна українському і одна зарубіжному вченому.
Реклама 👇 Замовити

Новина для науковців та усіх, хто розвиває наукові дослідження в Україні: Національна академія наук України оголосила конкурс на здобуття Золотої медалі імені В.І.Вернадського.

Хто може стати учасником

Для участі в конкурсі та висування своєї кандидатури на отримання нагороди учасники мають відповідати низці обов’язкових критеріїв:

  • Нагорода присуджується лише окремим науковцям як за конкретні наукові досягнення, так і за сукупність наукових праць.
  • Одна особа не може бути нагороджена медаллю двічі.
  • Медаль не присуджується посмертно, окрім випадку, коли лауреат помер після прийняття рішення про його нагородження.
  • У конкурсі на здобуття медалі можуть брати участь: дійсні члени і члени-кореспонденти НАН України, зарубіжні вчені; окремі особи, які працюють у наукових установах, вищих навчальних закладах, на підприємствах і в організаціях, розташованих на території України.

Пропозиції про висунення кандидатів на здобуття нагороди приймаються до 12 листопада 2017 року за адресою: 01601, Київ, вул. Володимирська, 54, Президія Національної академії наук України. Детальніше про конкурс можна дізнатися на сайті установи.

Як давно існує ця нагорода

Медаль імені В.І.Вернадського було засновано нагоди 85-річчя створення Національної академії наук. Конкурс проводиться щорічно з метою відзначення вчених, які досягнули успіхів в природничих, технічних та соціогуманітарних галузях. Нагородження золотими медалями відбувається до дня народження академіка В.І.Вернадського (12 березня) і присуджуються в двох екземплярах – одна українському і одна зарубіжному вченому.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: