Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Національна академія наук шукає найкращих науковців

Nacionaľna akademija nauk šukaje najkraščyh naukovciv

Золота медаль імені В.І.Вернадського присуджується лише окремим науковцям як за конкретні наукові досягнення, так і за сукупність праць. Хто і як може подаватися на цю нагороду?
Zolota medaľ imeni V.I.Vernadśkogo prysudžujeťsja lyše okremym naukovcjam jak za konkretni naukovi dosjagnennja, tak i za sukupnisť prać. Hto i jak može podavatysja na cju nagorodu?
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Новина для науковців та усіх, хто розвиває наукові дослідження в Україні: Національна академія наук України оголосила конкурс на здобуття Золотої медалі імені В.І.Вернадського. Хто може стати учасником. Для участі в конкурсі та висування своєї кандидатури на отримання нагороди учасники мають відповідати низці обов’язкових критеріїв: Нагорода присуджується лише окремим науковцям як за конкретні наукові досягнення, так і за сукупність наукових праць. Одна особа не може бути нагороджена медаллю двічі. Медаль не присуджується посмертно, окрім випадку, коли лауреат помер після прийняття рішення про його нагородження. У конкурсі на здобуття медалі можуть брати участь: дійсні члени і члени-кореспонденти НАН України, зарубіжні вчені; окремі особи, які працюють у наукових установах, вищих навчальних закладах, на підприємствах і в організаціях, розташованих на території України. Пропозиції про висунення кандидатів на здобуття нагороди приймаються до 12 листопада 2017 року за адресою: 01601, Київ, вул. Володимирська, 54, Президія Національної академії наук України. Детальніше про конкурс можна дізнатися на сайті установи. Як давно існує ця нагорода. Медаль імені В.І.Вернадського було засновано нагоди 85-річчя створення Національної академії наук. Конкурс проводиться щорічно з метою відзначення вчених, які досягнули успіхів в природничих, технічних та соціогуманітарних галузях. Нагородження золотими медалями відбувається до дня народження академіка В.І.Вернадського (12 березня) і присуджуються в двох екземплярах – одна українському і одна зарубіжному вченому.
Реклама 👇 Замовити

Новина для науковців та усіх, хто розвиває наукові дослідження в Україні: Національна академія наук України оголосила конкурс на здобуття Золотої медалі імені В.І.Вернадського.

Хто може стати учасником

Для участі в конкурсі та висування своєї кандидатури на отримання нагороди учасники мають відповідати низці обов’язкових критеріїв:

  • Нагорода присуджується лише окремим науковцям як за конкретні наукові досягнення, так і за сукупність наукових праць.
  • Одна особа не може бути нагороджена медаллю двічі.
  • Медаль не присуджується посмертно, окрім випадку, коли лауреат помер після прийняття рішення про його нагородження.
  • У конкурсі на здобуття медалі можуть брати участь: дійсні члени і члени-кореспонденти НАН України, зарубіжні вчені; окремі особи, які працюють у наукових установах, вищих навчальних закладах, на підприємствах і в організаціях, розташованих на території України.

Пропозиції про висунення кандидатів на здобуття нагороди приймаються до 12 листопада 2017 року за адресою: 01601, Київ, вул. Володимирська, 54, Президія Національної академії наук України. Детальніше про конкурс можна дізнатися на сайті установи.

Як давно існує ця нагорода

Медаль імені В.І.Вернадського було засновано нагоди 85-річчя створення Національної академії наук. Конкурс проводиться щорічно з метою відзначення вчених, які досягнули успіхів в природничих, технічних та соціогуманітарних галузях. Нагородження золотими медалями відбувається до дня народження академіка В.І.Вернадського (12 березня) і присуджуються в двох екземплярах – одна українському і одна зарубіжному вченому.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: