Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Київський велотрек відкриють дводенними змаганнями

Kyїvśkyj velotrek vidkryjuť dvodennymy zmagannjamy

Змагання проходитимуть 20 травня та 21 травня. Відомі вже деталі групової кільцевої гонки, яка проходитиме в центрі міста
Zmagannja prohodytymuť 20 travnja ta 21 travnja. Vidomi vže detali grupovoї kiľcevoї gonky, jaka prohodytyme v centri mista
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Учасників та глядачів запрошують стати частиною відродження Київського велотреку. Він був споруджений ще у 1913 році, але декілька років тому закритий для проведення реставраційних робіт. Наразі ремонт остаточно завершується, тому всіх бажаючих запрошують на Кубок Відкриття Київського велотреку. Розклад змагань. Змагання проходитимуть 20 травня з 10:00 до 15:30 та 21 травня з 15:00 до 22:00. Церемонія офіційного відкриття запланована на 20: 00 20-го травня (субота). Залік з пам’ятними відзнаками передбачено в  категоріях за сумою очок протягом двох днів: командна першість; індивідуальна першість серед чоловіків (спринт); індивідуальна першість серед чоловіків (омніум); індивідуальна першість серед жінок. Умови перегонів. Відомі вже деталі групової кільцевої гонки, яка відбуватиметься 21 травня. Початок реєстрації о 10:00. Попередньо варто зареєструватись за посиланням. Маршрут: вул. Хрещатик, 36 (будівля Міської адміністрації – старт) до перехрестя з вул. Богдана Хмельницького (розворот) — вул. Хрещатик до перехрестя з вул. Алея Героїв Небесної Сотні (розворот) — вул. Хрещатик, 36 Категорії учасників : Чоловіки від 17 до 34 років (16 кіл) Чоловіки 35+ (16 кіл) Жінки (8 кіл) Місце  на старті визначається жеребкуванням. Для участі у змаганнях необхідні: справний шосейний велосипед для групової гонки зі справними гальмами на кожне колесо та велосипедний шолом. Суддя перевіряє стан велосипеда. Стартовий внесок (сплачуються на місці): Чоловіки — 150 грн Жінкам безкоштовно. Призери змагань отримають медалі та подарунки від спонсорів.

Учасників та глядачів запрошують стати частиною відродження Київського велотреку. Він був споруджений ще у 1913 році, але декілька років тому закритий для проведення реставраційних робіт. Наразі ремонт остаточно завершується, тому всіх бажаючих запрошують на Кубок Відкриття Київського велотреку.

Розклад змагань

Змагання проходитимуть 20 травня з 10:00 до 15:30 та 21 травня з 15:00 до 22:00. Церемонія офіційного відкриття запланована на 20: 00 20-го травня (субота).

Залік з пам’ятними відзнаками передбачено в  категоріях за сумою очок протягом двох днів:

 • командна першість;
 • індивідуальна першість серед чоловіків (спринт);
 • індивідуальна першість серед чоловіків (омніум);
 • індивідуальна першість серед жінок.

Умови перегонів

Відомі вже деталі групової кільцевої гонки, яка відбуватиметься 21 травня. Початок реєстрації о 10:00. Попередньо варто зареєструватись за посиланням.

 • Маршрут: вул. Хрещатик, 36 (будівля Міської адміністрації – старт) до перехрестя з вул. Богдана Хмельницького (розворот) — вул. Хрещатик до перехрестя з вул. Алея Героїв Небесної Сотні (розворот) — вул. Хрещатик, 36
 • Категорії учасників :
  • Чоловіки від 17 до 34 років (16 кіл)
  • Чоловіки 35+ (16 кіл)
  • Жінки (8 кіл)

Місце  на старті визначається жеребкуванням. Для участі у змаганнях необхідні: справний шосейний велосипед для групової гонки зі справними гальмами на кожне колесо та велосипедний шолом. Суддя перевіряє стан велосипеда.

Стартовий внесок (сплачуються на місці):

 • Чоловіки — 150 грн
 • Жінкам безкоштовно.

Призери змагань отримають медалі та подарунки від спонсорів.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: