Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Українські автобуси працюватимуть у Польщі

Ukraїnśki avtobusy pracjuvatymuť u Poľšči

Згідно з умовами контракту, Україна надасть 11 автобусів, які працюватимуть на польських дорогах 7 років
Zgidno z umovamy kontraktu, Ukraїna nadasť 11 avtobusiv, jaki pracjuvatymuť na poľśkyh dorogah 7 rokiv
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Корпорація УкрАвто поставила перших два автобуса у польське місто Оборники. Співпраця здійснюється в рамках контракту між українською компанією та польською фірмою Warbus. Умови українсько-польського контракту. Як повідомляється, 2 міських автобуса ZAZ 10C, що передані міській владі польського міста — це лише частина обумовленої співпраці. Згідно з умовами контракту, Україна надасть 11 автобусів, які повинні будуть відпрацювати 7 років. Одразу після офіційної презентації транспорт вийшов на муніципальні маршрути і здійснює перевезення пасажирів. 01/ 02 Особливості українських автобусів. ZAZ 10C — модифікація з низькопідлогового автобуса, яка призначається для обслуговування міських маршрутів. Партія транспортних засобів, що поставляються в Польщу, оснащена турбодизельними двигунами DEUTZ і CUMMINS. Автобуси обладнані кондиціонером, рампою для коляски людей на інвалідних візках, а також автономним обігрівачем салону. У кожному такому автобусі можуть їхати одночасно 61 пасажир.

Корпорація «УкрАвто» поставила перших два автобуса у польське місто Оборники. Співпраця здійснюється в рамках контракту між українською компанією та польською фірмою Warbus.

Умови українсько-польського контракту

Як повідомляється, 2 міських автобуса ZAZ 10C, що передані міській владі польського міста — це лише частина обумовленої співпраці. Згідно з умовами контракту, Україна надасть 11 автобусів, які повинні будуть відпрацювати 7 років. Одразу після офіційної презентації транспорт вийшов на муніципальні маршрути і здійснює перевезення пасажирів.

01/ 02

Особливості українських автобусів

ZAZ 10C — модифікація з низькопідлогового автобуса, яка призначається для обслуговування міських маршрутів. Партія транспортних засобів, що поставляються в Польщу, оснащена турбодизельними двигунами DEUTZ і CUMMINS. Автобуси обладнані кондиціонером, рампою для коляски людей на інвалідних візках, а також автономним обігрівачем салону. У кожному такому автобусі можуть їхати одночасно 61 пасажир.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: