fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Українські автобуси працюватимуть у Польщі

Ukraїnśki avtobusy pracjuvatymuť u Poľšči
Згідно з умовами контракту, Україна надасть 11 автобусів, які працюватимуть на польських дорогах 7 років
Zgidno z umovamy kontraktu, Ukraїna nadasť 11 avtobusiv, jaki pracjuvatymuť na poľśkyh dorogah 7 rokiv
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Корпорація УкрАвто поставила перших два автобуса до Польщі. Ці транспортні засоби здійснюватимуть перевезення громадян на маршрутах у польському місті Оборники. Співпраця здійснюється в рамках контракту між українською компанією та польською фірмою Warbus. На часі дізнатися більше про те, де і як працюватимуть українські автобуси. Умови українсько-польського контракту. Як повідомляється, 2 міських автобуса ZAZ 10C, що передані міській владі польського міста — це лише частина обумовленої співпраці між українським концерном та польською стороною. Згідно з умовами контракту, Україна надасть загалом 11 подібних автобусів. Надані польській стороні транспорті засоби для міських перевезень повинні будуть відпрацювати 7 років. Одразу після офіційної презентації транспорт вийшов на муніципальні маршрути і здійснює перевезення пасажирів, розповіли сторони контракту. Особливості українських автобусів. ZAZ 10C — це модифікація міського транспорту із низькопідлогового автобуса. Ця модель автобусного транспорту призначається для обслуговування міських маршрутів на середні відстані. Партія транспортних засобів, що поставляються в Польщу, оснащена турбодизельними двигунами марок DEUTZ і CUMMINS. Усі надані автобуси обладнані кондиціонерами, рампою для коляски людей на інвалідних візках, а також автономним обігрівачем салону для комфортної експлуатації транспорту взимку. У кожному такому автобусі можуть їхати одночасно 61 пасажир. В подальшому розглядають варіанти постачання нових партій цих транспортних засобів до Польщі — а можливо, й до інших європейських країн.
Реклама 👇 Замовити

Корпорація «УкрАвто» поставила перших два автобуса до Польщі. Ці транспортні засоби здійснюватимуть перевезення громадян на маршрутах у польському місті Оборники. Співпраця здійснюється в рамках контракту між українською компанією та польською фірмою Warbus. На часі дізнатися більше про те, де і як працюватимуть українські автобуси.

Умови українсько-польського контракту

Як повідомляється, 2 міських автобуса ZAZ 10C, що передані міській владі польського міста — це лише частина обумовленої співпраці між українським концерном та польською стороною. Згідно з умовами контракту, Україна надасть загалом 11 подібних автобусів. Надані польській стороні транспорті засоби для міських перевезень повинні будуть відпрацювати 7 років. Одразу після офіційної презентації транспорт вийшов на муніципальні маршрути і здійснює перевезення пасажирів, розповіли сторони контракту.

01/ 02

Особливості українських автобусів

ZAZ 10C — це модифікація міського транспорту із низькопідлогового автобуса. Ця модель автобусного транспорту призначається для обслуговування міських маршрутів на середні відстані. Партія транспортних засобів, що поставляються в Польщу, оснащена турбодизельними двигунами марок DEUTZ і CUMMINS. Усі надані автобуси обладнані кондиціонерами, рампою для коляски людей на інвалідних візках, а також автономним обігрівачем салону для комфортної експлуатації транспорту взимку. У кожному такому автобусі можуть їхати одночасно 61 пасажир. В подальшому розглядають варіанти постачання нових партій цих транспортних засобів до Польщі — а можливо, й до інших європейських країн.

Джерело: «ЦТС»

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: