Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Киянин розробив бота, який допомагає оформити закордонний паспорт

Kyjanyn rozrobyv bota, jakyj dopomagaje oformyty zakordonnyj pasport

Наразі бот для моніторингу паспортної черги працює у 8 містах: Київ, Дніпро, Одеса, Львів, Харків, Миргород, Тернопіль, Хмельницький
Narazi bot dlja monitoryngu pasportnoї čergy pracjuje u 8 mistah: Kyїv, Dnipro, Odesa, Lviv, Harkiv, Myrgorod, Ternopiľ, Hmeľnyćkyj
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Киянин розробив бота, який допомагає швидше оформити закордонний паспорт. Програма використовує всі дані сервісу онлайн-доступу до держпослуг iGov і, за словами розробника Антона Бібля, отримала схвалення від керівника одноіменної платформи Дмитра Дубілета. Як функціонує бот iGov Telegram-бот @iGov знаходить вікно в черзі для оформлення біометричного паспортного документу на найближчий час. Як зазначає розробник, програма перевіряє наявність вільних місць в онлайн-чергу в відділення міграційної служби кожні три хвилини. Наразі він працює у 8 містах: Київ, Дніпро, Одеса, Львів, Харків, Миргород, Тернопіль, Хмельницький. Ідея створити бота виникла, коли розробник сам зіткнувся з проблемою черги в Державній міграційній службі при оформленні паспорта. За його словами, на створення програми він витратив чотири години.

Киянин розробив бота, який допомагає швидше оформити закордонний паспорт. Програма використовує всі дані сервісу онлайн-доступу до держпослуг iGov і, за словами розробника Антона Бібля, отримала схвалення від керівника одноіменної платформи Дмитра Дубілета.

Як функціонує бот iGov

Telegram-бот @iGov знаходить вікно в черзі для оформлення біометричного паспортного документу на найближчий час. Як зазначає розробник, програма перевіряє наявність вільних місць в онлайн-чергу в відділення міграційної служби кожні три хвилини. Наразі він працює у 8 містах: Київ, Дніпро, Одеса, Львів, Харків, Миргород, Тернопіль, Хмельницький.

Іноді місце може звільнитися в будь-який час. Як тільки бот знаходить вікно, він повідомляє про це користувача і пропонує записатися. Якщо час не підходить, моніторинг можна продовжити

Ідея створити бота виникла, коли розробник сам зіткнувся з проблемою черги в Державній міграційній службі при оформленні паспорта. За його словами, на створення програми він витратив чотири години.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

2 коментаря

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1

@railwaybot  - допомагає з квитками , але аж ніяк не з паспортами. Що то за поганий піар, не знайшов я такого бота що реєструє паспорта, або дайте правильну назву.

2
Олександр Мельник

дякуємо за уважність, виправили

Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: