fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Бот допоможе українцям оформити закордонний паспорт

Bot dopomože ukraїncjam oformyty zakordonnyj pasport
Наразі бот для моніторингу паспортної черги працює у 8 містах: Київ, Дніпро, Одеса, Львів, Харків, Миргород, Тернопіль, Хмельницький
Narazi bot dlja monitoryngu pasportnoї čergy pracjuje u 8 mistah: Kyїv, Dnipro, Odesa, Lviv, Harkiv, Myrgorod, Ternopiľ, Hmeľnyćkyj
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Автоматизувати процес подачі документів — одне із ключових завдань для розвитку системи електронного документообігу в країні. Особливо актуальною стала ця проблема, коли почалися труднощі із оперативною подачею заявок на отримання закордонних паспортів. Киянин розробив програмне рішення для подолання проблем із оформленням закордонних паспортів. Його бот здатен допомагати у тому, аби швидше оформити закордонний паспорт. Програма використовує всі дані сервісу онлайн-доступу до держпослуг iGov і, за словами розробника Антона Бібля, отримала схвалення від керівника одноіменної платформи Дмитра Дубілета. Як функціонує бот iGov. Автоматизований помічник @iGov знаходить вікно в черзі для оформлення біометричного паспортного документу на найближчий час. Як зазначає розробник, програма перевіряє наявність вільних місць в онлайн-чергу в відділення міграційної служби кожні три хвилини. Станом на момент запуску розробка працювала в месенджері Telegram у 8 містах: Київ, Дніпро, Одеса, Львів, Харків, Миргород, Тернопіль, Хмельницький. Іноді місце може звільнитися в будь-який час. Як тільки бот знаходить вікно, він повідомляє про це користувача і пропонує записатися. Якщо час не підходить, моніторинг можна продовжити. . . Ідея створити бота виникла, коли розробник сам зіткнувся з проблемою черги в Державній міграційній службі при оформленні паспорта. За його словами, на створення програми він витратив чотири години. Про подальший розвиток програми та перші успіхи від її масового використання він обіцяє розповісти незабаром.
Реклама 👇 Замовити

Автоматизувати процес подачі документів — одне із ключових завдань для розвитку системи електронного документообігу в країні. Особливо актуальною стала ця проблема, коли почалися труднощі із оперативною подачею заявок на отримання закордонних паспортів. Киянин розробив програмне рішення для подолання проблем із оформленням закордонних паспортів. Його бот здатен допомагати у тому, аби швидше оформити закордонний паспорт. Програма використовує всі дані сервісу онлайн-доступу до держпослуг iGov і, за словами розробника Антона Бібля, отримала схвалення від керівника одноіменної платформи Дмитра Дубілета.

Як функціонує бот iGov

Автоматизований помічник @iGov знаходить вікно в черзі для оформлення біометричного паспортного документу на найближчий час. Як зазначає розробник, програма перевіряє наявність вільних місць в онлайн-чергу в відділення міграційної служби кожні три хвилини. Станом на момент запуску розробка працювала в месенджері Telegram у 8 містах:

  • Київ,
  • Дніпро,
  • Одеса,
  • Львів,
  • Харків,
  • Миргород,
  • Тернопіль,
  • Хмельницький.

Іноді місце може звільнитися в будь-який час. Як тільки бот знаходить вікно, він повідомляє про це користувача і пропонує записатися. Якщо час не підходить, моніторинг можна продовжити

Ідея створити бота виникла, коли розробник сам зіткнувся з проблемою черги в Державній міграційній службі при оформленні паспорта. За його словами, на створення програми він витратив чотири години. Про подальший розвиток програми та перші успіхи від її масового використання він обіцяє розповісти незабаром.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

2 коментаря

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1

@railwaybot  - допомагає з квитками , але аж ніяк не з паспортами. Що то за поганий піар, не знайшов я такого бота що реєструє паспорта, або дайте правильну назву.

2
Олександр Мельник

дякуємо за уважність, виправили

Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: