fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Представлено перший приватний термоядерний реактор

Predstavleno peršyj pryvatnyj termojadernyj reaktor
Гадали, що термоядерними реакціями можуть займатися лише великі закриті державні інституції? На часі новина, яка змусить вас переглянути своє ставлення до перспектив термоядерної енергетики. Британці всерйоз працюють над тим, аби перевести термоядерні технології в сферу приватної ініціативи
Gadaly, ščo termojadernymy reakcijamy možuť zajmatysja lyše velyki zakryti deržavni instytuciї? Na časi novyna, jaka zmusyť vas peregljanuty svoje stavlennja do perspektyv termojadernoї energetyky. Brytanci vserjoz pracjujuť nad tym, aby perevesty termojaderni tehnologiї v sferu pryvatnoї iniciatyvy
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Приватна експериментальна енергетика — це не лише сонячні панелі чи вітряки. Це також може бути реактор. У Великобританії активно працюють над створенням приватного термоядерного джерела енергії. В планах розробників — до 2030 року перевести країну на виробництво електроенергії без використання вугілля чи нафти. На часі побачити, як працює новітня розробка у сфері термоядерної енергетики. В чому полягає суть розробки. Наприкінці квітня 2017 року британці запустили приватний термоядерний обєкт ST40. Автори розробки — компанія Tokamak Energy. Один із провідних інженерів розповідає про те, як влаштовано технологічні складові цього реактора. Побачити усе можна на відео нижче: Коли запрацює реактор. За технологіями ця установка виробляє плазму, гарячішу за температуру ядра Сонця. Близько 100 млн градусів за Цельсієм — й ізотопи водню починають об’єднуватися та перетворюватися на гелій. При цьому починає виділятися екологічно чиста енергія. Повноцінний запуск відбудеться вже наступного року.
Реклама 👇 Замовити

Приватна експериментальна енергетика — це не лише сонячні панелі чи вітряки. Це також може бути реактор. У Великобританії активно працюють над створенням приватного термоядерного джерела енергії. В планах розробників — до 2030 року перевести країну на виробництво електроенергії без використання вугілля чи нафти. На часі побачити, як працює новітня розробка у сфері термоядерної енергетики.

В чому полягає суть розробки

Наприкінці квітня 2017 року британці запустили приватний термоядерний об’єкт ST40. Автори розробки — компанія Tokamak Energy. Один із провідних інженерів розповідає про те, як влаштовано технологічні складові цього реактора. Побачити усе можна на відео нижче:

Коли запрацює реактор

За технологіями ця установка виробляє плазму, гарячішу за температуру ядра Сонця. Близько 100 млн градусів за Цельсієм — й ізотопи водню починають об’єднуватися та перетворюватися на гелій. При цьому починає виділятися екологічно чиста енергія. Повноцінний запуск відбудеться вже наступного року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: