fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Українські розумні жалюзі з’явилися на Kickstarter

Ukraїnśki rozumni žaljuzi z’javylysja na Kickstarter
Українець Євгеній Ерік створив жалюзі, які не лише захищають вашу квартиру, будинок чи офіс від сонця, але й генерують при цьому електроенергію — до сотні кіловатт щомісяця при відносно низькій ціні самого гаджета. А відсьогодні можна підтримати винахід внеском на платформі Kickstarter — і стати власником таких диво-жалюзі
Ukraїneć Jevgenij Erik stvoryv žaljuzi, jaki ne lyše zahyščajuť vašu kvartyru, budynok čy ofis vid soncja, ale j generujuť pry ćomu elektroenergiju — do sotni kilovatt ščomisjacja pry vidnosno nyźkij cini samogo gadžeta. A vidśogodni možna pidtrymaty vynahid vneskom na platformi Kickstarter — i staty vlasnykom takyh dyvo-žaljuzi
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  SolarGaps — так називаються перші у світі сонячні жалюзі: вони не лише захищають від сонця, але й перетворюють енергію його променів на електроенергію для вашого будинку. За словами розробників, за допомогою таких жалюзі можна скоротити рівень енерговитрат аж на 70%, якщо встановити їх на усіх вікнах помешкання. Як працює SolarGaps. Після встановлення на вікнах кожен квадратний метр поверхні цих жалюзі генерує до 100W електроенергії. Надлишкову енергію можна або накопичувати у акумуляторних батареях для подальшого використання, або продавати компаніям з енергопостачання за спеціальним зеленим тарифом. Трохи більше 10 кв м за словами розробників дають достатньо електроенергії, аби живити три макбуки чи до 30 LED-лам для освітлення приміщень. Чи складно встановити ці жалюзі. Встановлення відбувається самостійно, на основі простих інструкцій — команда запевняє, що жодних складнощів у власника смарт-жалюзі із сонячними батареями не виникне. Смарт — бо окрім самих жалюзі, є ще також мобільні додатки для керування ними, розроблені для роботи зі смартфонами iPhone та Android. SolarGaps підключається до цих додатків через бездротове з’єднання WiFi чи Bluetooth. Додаток контролює рівень генерування енергії, кут нахилу робочих панелей та піднімання / опускання жалюзі. Можна буде встановити денний, нічний та добовий розклад роботи жалюзі у автоматичному режимі. Як щодо гарантій?. SolarGaps можуть використовуватися на всіх габаритах та типах вікон. Для виробництва електроенергії використовуватимуться сертифіковані фотоелементи, виготовлені у США виробником SunPower із 25-річним циклом роботи для сонячних елементів. Зовнішню поверхню виготовлятимуть із тривкого алюмінію, стійкого до пошкоджень та перепадів температури. Розраховано жалюзі на роботу не менше 5 років. Ті, хто зробить внесок у кампанію на Kickstarter, отримають свої диво-жалюзі наприкінці 2017 року. Мінімальна вартість комплекту для попереднього резервування — $249.
Реклама 👇 Замовити

SolarGaps — так називаються перші у світі «сонячні» жалюзі: вони не лише захищають від сонця, але й перетворюють енергію його променів на електроенергію для вашого будинку. За словами розробників, за допомогою таких жалюзі можна скоротити рівень енерговитрат аж на 70%, якщо встановити їх на усіх вікнах помешкання.

Як працює SolarGaps

Після встановлення на вікнах кожен квадратний метр поверхні цих жалюзі генерує до 100W електроенергії. Надлишкову енергію можна або накопичувати у акумуляторних батареях для подальшого використання, або продавати компаніям з енергопостачання за спеціальним «зеленим» тарифом. Трохи більше 10 кв м за словами розробників дають достатньо електроенергії, аби живити три «макбуки» чи до 30 LED-лам для освітлення приміщень.

Українські розумні жалюзі з’явилися на Kickstarter 1

Чи складно встановити ці жалюзі

Встановлення відбувається самостійно, на основі простих інструкцій — команда запевняє, що жодних складнощів у власника смарт-жалюзі із сонячними батареями не виникне. Смарт — бо окрім самих жалюзі, є ще також мобільні додатки для керування ними, розроблені для роботи зі смартфонами iPhone та Android. SolarGaps підключається до цих додатків через бездротове з’єднання WiFi чи Bluetooth. Додаток контролює рівень генерування енергії, кут нахилу робочих панелей та піднімання / опускання жалюзі. Можна буде встановити денний, нічний та добовий розклад роботи жалюзі у автоматичному режимі.

Українські розумні жалюзі з’явилися на Kickstarter 2

Як щодо гарантій?

SolarGaps можуть використовуватися на всіх габаритах та типах вікон. Для виробництва електроенергії використовуватимуться сертифіковані фотоелементи, виготовлені у США виробником SunPower із 25-річним циклом роботи для сонячних елементів. Зовнішню поверхню виготовлятимуть із тривкого алюмінію, стійкого до пошкоджень та перепадів температури.

Українські розумні жалюзі з’явилися на Kickstarter 3

Розраховано жалюзі на роботу не менше 5 років. Ті, хто зробить внесок у кампанію на Kickstarter, отримають свої диво-жалюзі наприкінці 2017 року. Мінімальна вартість комплекту для попереднього резервування — $249.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

1 коментар

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: