Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Mailchimp безкоштовно вестиме всі маркетингові кампанії

Mailchimp bezkoštovno vestyme vsi marketyngovi kampaniї

Завдяки функції автоматизації маркетингу ви можете безкоштовно відправляти повідомлення широкій аудиторії і це затребувано не лише у великому бізнесі, переконують у Mailchimp — тому й запустили повний пакет маркетингових послуг на безкоштовній основі
Zavdjaky funkciї avtomatyzaciї marketyngu vy možete bezkoštovno vidpravljaty povidomlennja šyrokij audytoriї i ce zatrebuvano ne lyše u velykomu biznesi, perekonujuť u Mailchimp — tomu j zapustyly povnyj paket marketyngovyh poslug na bezkoštovnij osnovi
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Потужні функції автоматизації маркетингу тепер безкоштовні для всіх користувачів MailChimp. Також команда сервісу оголосила про відкриття загальної доступності продуктових рекомендацій для всіх бажаючих. Додаткові можливості для маркетингу від Mailchimp. Місія Mailchimp полягає в тому, щоб допомогти малим та середнім підприємствам у зростанні через використання потужних маркетингових інструментів, які часто доступні лише для великих компаній. Із нововведеннями розробники сервісу запевняють, що вони допомагатимуть усім, незалежно від типу облікового запису. Раніше додаткові інструменти були доступні лише для преміум-користувачів. Незалежно від того, чи працюєте ви в інтернет-магазині, очолюєте некомерційний проект або виконуєте творчий проект, автоматизація спрощує відправку повідомлення потрібним людям в потрібний час, надаючи вам конкурентні переваги та економію у бюджеті, кажуть у компанії. Також Mailchimp змінив форму створення нових кампаній для маркетингових цілей.
Катерина Буяльська
09.05.2017,18:08
0
Pixabay, CC

Потужні функції автоматизації маркетингу тепер безкоштовні для всіх користувачів MailChimp. Також команда сервісу оголосила про відкриття загальної доступності продуктових рекомендацій для всіх бажаючих.

Додаткові можливості для маркетингу від Mailchimp

Місія Mailchimp полягає в тому, щоб допомогти малим та середнім підприємствам у зростанні через використання потужних маркетингових інструментів, які часто доступні лише для великих компаній. Із нововведеннями розробники сервісу запевняють, що вони допомагатимуть усім, незалежно від типу облікового запису. Раніше додаткові інструменти були доступні лише для преміум-користувачів.

Незалежно від того, чи працюєте ви в інтернет-магазині, очолюєте некомерційний проект або виконуєте творчий проект, автоматизація спрощує відправку повідомлення потрібним людям в потрібний час, надаючи вам конкурентні переваги та економію у бюджеті, кажуть у компанії. Також Mailchimp змінив форму створення нових кампаній для маркетингових цілей.

Джерело: Mailchimp

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: