fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У столиці встановлять автомати, що «платитимуть» за правильно викинуту тару

U stolyci vstanovljať avtomaty, ščo «platytymuť» za pravyľno vykynutu taru
Фандомати зазвичай приймають пляшки від 250 мл до 1 л. Вони допоможуть знизити навантаження на переповнені звалища у Києві
Fandomaty zazvyčaj pryjmajuť pljašky vid 250 ml do 1 l. Vony dopomožuť znyzyty navantažennja na perepovneni zvalyšča u Kyjevi
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Утилізація сміття — важлива проблема усіх мегаполісів. Утім, в Україні вона накладається ще й на брак технологічних рішень та відповідної інфраструктури. Автоматизувати і навіть винагороджувати за роздільну утилізацію мають на меті автори нового проекту, який от-от запуститься у столиці України. В Києві планують встановити автомати для прийому алюмінієвих банок та ПЕТ-пляшок. Такі пристрої ще називають фандоматами. Впровадження цієї системи збору використаної тари допоможе зупинити накопичення відходів на звалищах. Як функціонують фандомати?. За рекомендацією комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин, виробники і імпортери повинні будуть брати участь у депозитній системі, позначаючи свої пляшки спеціальними етикетками. Таким чином споживачі здаватимуть пляшку з позначкою до автомату і можуть отримати гроші за використану тару. Спеціалісти зазначають, що сьогодні найбільша кількість сміття утворюється від пляшок з напоїв, яких у продажу не бракує. Впровадження системи збору питтєвої тари через фандомати дозволить організувати систему переробки. —Фандомати, які зазвичай приймають пляшки від 250 мл до 1 л, допоможуть знизити навантаження на переповнені звалища. На додачу, система дозволить повертати кошти за правильно викинуту тару. Ганна Сандалова. заступник голови постійної комісії Київської міськради з питань екологічної політики. У столичній міськраді пообіцяли попіклуватися про подальшу долю сміття з фандоматів, адже лише встановлення автоматів не вирішить існуючих екологічних проблем.
Реклама 👇 Замовити

Утилізація сміття — важлива проблема усіх мегаполісів. Утім, в Україні вона накладається ще й на брак технологічних рішень та відповідної інфраструктури. Автоматизувати і навіть винагороджувати за роздільну утилізацію мають на меті автори нового проекту, який от-от запуститься у столиці України. В Києві планують встановити автомати для прийому алюмінієвих банок та ПЕТ-пляшок. Такі пристрої ще називають фандоматами. Впровадження цієї системи збору використаної тари допоможе зупинити накопичення відходів на звалищах.

Як функціонують фандомати?

За рекомендацією комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин, виробники і імпортери повинні будуть брати участь у депозитній системі, позначаючи свої пляшки спеціальними етикетками. Таким чином споживачі здаватимуть пляшку з позначкою до автомату і можуть отримати гроші за використану тару.

У столиці встановлять автомати, що «платитимуть» за правильно викинуту тару 1

Спеціалісти зазначають, що сьогодні найбільша кількість сміття утворюється від пляшок з напоїв, яких у продажу не бракує. Впровадження системи збору питтєвої тари через фандомати дозволить організувати систему переробки.

—Фандомати, які зазвичай приймають пляшки від 250 мл до 1 л, допоможуть знизити навантаження на переповнені звалища. На додачу, система дозволить повертати кошти за правильно викинуту тару

Ганна Сандалова, заступник голови постійної комісії Київської міськради з питань екологічної політики

У столичній міськраді пообіцяли попіклуватися про подальшу долю сміття з фандоматів, адже лише встановлення автоматів не вирішить існуючих екологічних проблем.

Джерело: EcoTown

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: