Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Скульптури, карта й автоматична вбиральня — оновлено Поштову площу в Києві

Skuľptury, karta j avtomatyčna vbyraľnja — onovleno Poštovu plošču v Kyjevi

Очільник столиці перевірив, якою стала оновлена Поштова площа і чи на краще ці зміни
Očiľnyk stolyci pereviryv, jakoju stala onovlena Poštova plošča i čy na krašče ci zminy
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  У Києві відкрили реконструйовану верхню частину пішохідної зони Поштової площі. Тут встановили скульптурну композицію авторства Володимира Журавля, а для зручності туристів і киян, неподалік фунікулера облаштували  автоматичну вбиральню. Що символізують скульптурні фігури дітей? Як повідомляється, композиція присвячена засновникам Києва. Троє хлопчиків і дівчинка — праобрази Кия, Щека, Хорива та Либеді, які бавляться, запускаючи паперові кораблики Дніпром. Цікаво, що скульптура встановлена на карті столиці. Тут позначені найпопулярніші туристичні місця: парки, памятники, знакові архітектурні споруди. Зручності оновленої Поштової площі Зараз на площі працює фонтан, висадили клумби та молоді дерева. Також тут розширили зону для прогулянок та облаштували прохід з Володимирського узвозу через оглядовий майданчик. До Поштової площі можна дістатися на фунікулері, як це зробив на відкритті мер Києва Володимир Кличко. Очільник столиці оглянув, як функціонує перша автоматична вбиральня. Її кабіну стилізовано під старовинну тумбу для афіш. Особливістю сучасного туалету є те, що після використання унітаз та підлога дезінфікуються за хвилину. Вартість користування наразі складає 1 грн. За словами Кличка, до кінця 2017 року в Києві планують встановити 10 таких вбиралень.

У Києві відкрили реконструйовану верхню частину пішохідної зони Поштової площі. Тут встановили скульптурну композицію авторства Володимира Журавля, а для зручності туристів і киян, неподалік фунікулера облаштували  автоматичну вбиральню.

Що символізують скульптурні фігури дітей?

Як повідомляється, композиція присвячена засновникам Києва. Троє хлопчиків і дівчинка — праобрази Кия, Щека, Хорива та Либеді, які бавляться, запускаючи паперові кораблики Дніпром. Цікаво, що скульптура встановлена на карті столиці. Тут позначені найпопулярніші туристичні місця: парки, пам’ятники, знакові архітектурні споруди.

Зручності оновленої Поштової площі

Зараз на площі працює фонтан, висадили клумби та молоді дерева. Також тут розширили зону для прогулянок та облаштували прохід з Володимирського узвозу через оглядовий майданчик. До Поштової площі можна дістатися на фунікулері, як це зробив на відкритті мер Києва Володимир Кличко. Очільник столиці оглянув, як функціонує перша автоматична вбиральня.

Її кабіну стилізовано під старовинну тумбу для афіш. Особливістю сучасного туалету є те, що після використання унітаз та підлога дезінфікуються за хвилину. Вартість користування наразі складає 1 грн. За словами Кличка, до кінця 2017 року в Києві планують встановити 10 таких вбиралень.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: