Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У Львові обговорять, чим досвід Німеччини може допомогти Україні

U Lvovi obgovorjať, čym dosvid Nimeččyny može dopomogty Ukraїni

Зустріч із представниками німецьких ділових кіл відбудеться 15 травня
Zustrič iz predstavnykamy nimećkyh dilovyh kil vidbudeťsja 15 travnja
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Львівська бізнес-школа УКУ з Німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ запрошують приєднатися до дискусії на тему Можливості для української економіки завдяки структурній політиці, інноваціям та підприємництву – обмін досвіду з Німеччиною. Основні теми дискусії. Оскільки Україна підписала угоду про асоціацію з Європейським Союзом, розпочинається масштабний процес змін та структурних реформ нашої держави. Дискусія допоможе проаналізувати : Чим досвід Німеччини може допомогти Україні? Які інновації пришвидшать позитивні зміни у нашій державі? Хто буде учасником розмови. Із українцями розмовлятимуть: Ґеорґ Мільбрадт — колишній прем’єр-міністр федеральної землі Саксонія та заступник голови Ради стабілізації із забезпечення стабільних державних фінансів; Андреас Пінкварт — ректор Вищої школи менеджменту м. Лейпцига, завідувач кафедри інноваційного менеджменту та підприємництва за підтримки Фонду Дойче Банку; Софія Опацька — засновниця Львівської бізнес-школи УКУ (LvBS), проректорка УКУ з науково-педагогічної роботи. Коли відбудеться зустріч. Захід розпочнеться 15 травня 2017-го о 18:00. Участь у дискусії  безкоштовна, попередня реєстрація — за посиланням.

Львівська бізнес-школа УКУ з Німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ запрошують приєднатися до дискусії на тему «Можливості для української економіки завдяки структурній політиці, інноваціям та підприємництву – обмін досвіду з Німеччиною».

Основні теми дискусії

Оскільки Україна підписала угоду про асоціацію з Європейським Союзом, розпочинається масштабний процес змін та структурних реформ нашої держави. Дискусія допоможе проаналізувати :

  • Чим досвід Німеччини може допомогти Україні?
  • Які інновації пришвидшать позитивні зміни у нашій державі?


Хто буде учасником розмови

Із українцями розмовлятимуть:

  • Ґеорґ Мільбрадт — колишній прем’єр-міністр федеральної землі Саксонія та заступник голови Ради стабілізації із забезпечення стабільних державних фінансів;
  • Андреас Пінкварт — ректор Вищої школи менеджменту м. Лейпцига, завідувач кафедри інноваційного менеджменту та підприємництва за підтримки Фонду «Дойче Банку»;
  • Софія Опацька — засновниця Львівської бізнес-школи УКУ (LvBS), проректорка УКУ з науково-педагогічної роботи.

Коли відбудеться зустріч

Захід розпочнеться 15 травня 2017-го о 18:00. Участь у дискусії  безкоштовна, попередня реєстрація — за посиланням.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: