fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У Львові обговорять, чим досвід Німеччини може допомогти Україні

U Lvovi obgovorjať, čym dosvid Nimeččyny može dopomogty Ukraїni
Зустріч із представниками німецьких ділових кіл відбудеться 15 травня
Zustrič iz predstavnykamy nimećkyh dilovyh kil vidbudeťsja 15 travnja
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Економічні стратегії, тренди глобального ринку та очікування окремих сфер діяльності опиняться в фокусі розмови найближчим часом у місті Лева. Львівська бізнес-школа УКУ з Німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ запрошують усіх охочих приєднатися до дискусії на тему Можливості для української економіки завдяки структурній політиці, інноваціям та підприємництву – обмін досвіду з Німеччиною. На часі дізнатися більше про те, що обговорюватимуть у Львові. Основні теми дискусії. Оскільки Україна підписала угоду про асоціацію з Європейським Союзом, розпочинається масштабний процес змін та структурних реформ нашої держави. Дискусія допоможе проаналізувати учасникам та гостям: Чим досвід Німеччини може допомогти Україні у проведенні поточних реформ та перетворень? Які можливі інновації пришвидшать позитивні зміни у нашій державі в разі їхнього запровадження? Хто буде учасником розмови. Із українцями про важливі економічні теми розмовлятимуть декілька учасників зустрічі: Ґеорґ Мільбрадт — колишній прем’єр-міністр федеральної землі Саксонія та заступник голови Ради стабілізації із забезпечення стабільних державних фінансів; Андреас Пінкварт — ректор Вищої школи менеджменту міста Лейпцига, завідувач кафедри інноваційного менеджменту та підприємництва за підтримки Фонду Дойче Банка; Софія Опацька — засновниця Львівської бізнес-школи Українського Католицького Університету (LvBS), проректорка УКУ з науково-педагогічної роботи. Коли відбудеться зустріч. Захід за словами організаторів розпочнеться 15 травня 2017-го о 18:00. Участь у дискусії для усіх бажаючих безкоштовна, попередня реєстрація відбуватиметься за посиланням.
Реклама 👇 Замовити

Економічні стратегії, тренди глобального ринку та очікування окремих сфер діяльності опиняться в фокусі розмови найближчим часом у місті Лева. Львівська бізнес-школа УКУ з Німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ запрошують усіх охочих приєднатися до дискусії на тему «Можливості для української економіки завдяки структурній політиці, інноваціям та підприємництву – обмін досвіду з Німеччиною». На часі дізнатися більше про те, що обговорюватимуть у Львові.

Основні теми дискусії

Оскільки Україна підписала угоду про асоціацію з Європейським Союзом, розпочинається масштабний процес змін та структурних реформ нашої держави. Дискусія допоможе проаналізувати учасникам та гостям:

  • Чим досвід Німеччини може допомогти Україні у проведенні поточних реформ та перетворень?
  • Які можливі інновації пришвидшать позитивні зміни у нашій державі в разі їхнього запровадження?

У Львові обговорять, чим досвід Німеччини може допомогти Україні 1
Хто буде учасником розмови

Із українцями про важливі економічні теми розмовлятимуть декілька учасників зустрічі:

  • Ґеорґ Мільбрадт — колишній прем’єр-міністр федеральної землі Саксонія та заступник голови Ради стабілізації із забезпечення стабільних державних фінансів;
  • Андреас Пінкварт — ректор Вищої школи менеджменту міста Лейпцига, завідувач кафедри інноваційного менеджменту та підприємництва за підтримки Фонду «Дойче Банка»;
  • Софія Опацька — засновниця Львівської бізнес-школи Українського Католицького Університету (LvBS), проректорка УКУ з науково-педагогічної роботи.

Коли відбудеться зустріч

Захід за словами організаторів розпочнеться 15 травня 2017-го о 18:00. Участь у дискусії для усіх бажаючих безкоштовна, попередня реєстрація відбуватиметься за посиланням.

Теґи: Німеччина
Джерело: LvBS

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: