Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Facebook запустив ігри для користувачів Messenger

Facebook zapustyv igry dlja korystuvačiv Messenger

В компанії пообіцяли оновлювати Instant Games щотижня.
V kompaniї poobicjaly onovljuvaty Instant Games ščotyžnja.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Facebook повідомив про запуск ігор у програмі Messenger. Близько 1,2 млрд осіб, які користуються додатком, вже можуть оцінити нововведення. Як зайти у ігри в Messenger?. Відкриваючи додаток, знизу справа є значок схожий на джойстик. В каталозі представлено популярні серед користувачів ігри. Наразі Facebook пропонує 50 ігор різних жанрів. Однією з найпопулярніших є Words With Friends. В чому особливість?. Особливістю нововведення є те, що можна грати, не згортаючи Messenger. Незабаром ще з’являться боти, які будуть повідомляти про новинки та найкращі рейтинги гравців. Список доступних ігор може варіюватися, в залежності від пристрою і місцезнаходження користувача Facebook.

Facebook повідомив про запуск ігор у програмі Messenger. Близько 1,2 млрд осіб, які користуються додатком, вже можуть оцінити нововведення.

Як зайти у ігри в Messenger?

Відкриваючи додаток, знизу справа є значок схожий на джойстик. В каталозі представлено популярні серед користувачів ігри. Наразі Facebook пропонує 50 ігор різних жанрів. Однією з найпопулярніших є Words With Friends.

В чому особливість?

Особливістю нововведення є те, що можна грати, не згортаючи Messenger. Незабаром ще з’являться боти, які будуть повідомляти про новинки та найкращі рейтинги гравців. Список доступних ігор може варіюватися, в залежності від пристрою і місцезнаходження користувача Facebook.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: