Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У Києві пройде Всеукраїнський хакатон фінансових інновацій

U Kyjevi projde Vseukraїnśkyj hakaton finansovyh innovacij

До участі у хакатоні запрошують програмістів, фінансистів, підприємців, маркетологів та студентів, зацікавлених у розробці та просуванні новітніх сервісів
Do učasti u hakatoni zaprošujuť programistiv, finansystiv, pidpryjemciv, marketologiv ta studentiv, zacikavlenyh u rozrobci ta prosuvanni novitnih servisiv
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  21-22 травня 2017 у Києві пройде Всеукраїнський хакатон фінансових інновацій. До участі запрошують проекти hardware та oftware, які орієнтовані на фінансову сферу. Хто може стати учасниками Fintech-хакатон організовується для всіх, хто зацікавлений у розробці та просуванні новітніх фінансових сервісів. Ви можете прийняти участь як з власним проектом, так і стати частиною команди, ідеї якої вам близькі. Організатори запрошують приєднуватися : програмістів; економістів чи фінансистів, які відслідковують можливості Bitcoin та загалом електронних платіжних систем; підприємців, які мріють розкрутити свою продукцію у всьому світі; аналітиків і маркетологів; студентів, які хочуть навчитися генерувати та створювати якісні сервіси. Напрямки розробок для команд Учасникам пропонують працювати у таких напрямках: інтернет-платежі, онлайн-кредитування, хмарні бухгалтерії, електронні рішення з бізнес-планування, покращення безпеки здійснення платежів, аналітика транзакцій, соціальний скоринг, покращення фінансової грамотності. Де і коли відбутеться хакатон фінансових інновацій? Згідно програми, захід розпочнеться у суботу 21 травня о 9:00 за адресою м. Київ, вул. Жилянська 75, Microsoft, БЦ «Євразія».  Участь безкоштовна, але потрібно зареєструватися.

21-22 травня 2017 у Києві пройде Всеукраїнський хакатон фінансових інновацій. До участі запрошують проекти hardware та oftware, які орієнтовані на фінансову сферу.

Хто може стати учасниками

Fintech-хакатон організовується для всіх, хто зацікавлений у розробці та просуванні новітніх фінансових сервісів. Ви можете прийняти участь як з власним проектом, так і стати частиною команди, ідеї якої вам близькі. Організатори запрошують приєднуватися :

 • програмістів;
 • економістів чи фінансистів, які відслідковують можливості Bitcoin та загалом електронних платіжних систем;
 • підприємців, які мріють розкрутити свою продукцію у всьому світі;
 • аналітиків і маркетологів;
 • студентів, які хочуть навчитися генерувати та створювати якісні сервіси.

Напрямки розробок для команд

Учасникам пропонують працювати у таких напрямках:

 • інтернет-платежі,
 • онлайн-кредитування,
 • хмарні бухгалтерії,
 • електронні рішення з бізнес-планування,
 • покращення безпеки здійснення платежів,
 • аналітика транзакцій,
 • соціальний скоринг,
 • покращення фінансової грамотності.

Де і коли відбутеться хакатон фінансових інновацій?

Згідно програми, захід розпочнеться у суботу 21 травня о 9:00 за адресою м. Київ, вул. Жилянська 75, Microsoft, БЦ «Євразія».  Участь безкоштовна, але потрібно зареєструватися.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: