fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Facebook запустив смайли-реакції для коментарів

Facebook zapustyv smajly-reakciї dlja komentariv
Якщо стандартного like вам було замало — тепер можете скористатися цілою палітрою емоцій на будь-який смак
Jakščo standartnogo like vam bulo zamalo — teper možete skorystatysja ciloju palitroju emocij na buď-jakyj smak
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Соціальна мережа Марка Цукерберґа запустила новинку. Йдеться про можливість ставити реакції. Таку назву мають тематичні смайли, що відображають гнів, невдоволення, сум, радість чи сміх. Їх можна використовувати під коментарями користувачів до статусів, дописів, нотаток чи медіаматеріалів у загальній стрічці Facebook. Чи несе це якусь практичну користь?. Швидше за все — жодної. Запровадження реакцій під окремими дописами раніше Марк Цукерберґ мотивував потребою розрізняти стандартний лайк (який ще позначається як Мені подобається) та прояви солідарності емоційної чи навпаки — вияви невдоволення чи засудження того, про що пишуть користувачі. Схоже, за тим же принципом сформовано оновленні like-смайлики і для коментарів (хоча тут найчастіше діє якраз протилежна логіка: користувачі лайкають ті коментарі, з якими солідарні, тому неясно, як працюватимуть ці смайли-реакції надалі). Навіщо тоді це все?. Щоби не було так нудно, напевно. Новинку вже зацінили українські письменники, перекладачі — і навіть депутатка Верховної Ради. Ось який цікавий діалог нам вдалося зафіксувати: Що робити, якщо у вас немає смайлів-реакцій під коментарями. Спати спокійно. Найпопулярніша соціальна мережа обіцяє, що упродовж доби нововведення запрацює для усіх користувачів, поки що його поступово запроваджують у мобільній та веб-версії Facebook. А далі нам доведеться з усім цим жити. Принаймні, використання такої кількості різних типів реакції на написане зробить Facebook різноманітнішим, а реакції ваших друзів на ваші публікації — непередбачуванішими.
Реклама 👇 Замовити

Соціальна мережа Марка Цукерберґа запустила новинку. Йдеться про можливість ставити «реакції». Таку назву мають тематичні смайли, що відображають гнів, невдоволення, сум, радість чи сміх. Їх можна використовувати під коментарями користувачів до статусів, дописів, нотаток чи медіаматеріалів у загальній стрічці Facebook.

Чи несе це якусь практичну користь?

Швидше за все — жодної. Запровадження реакцій під окремими дописами раніше Марк Цукерберґ мотивував потребою розрізняти стандартний «лайк» (який ще позначається як «Мені подобається») та прояви солідарності емоційної чи навпаки — вияви невдоволення чи засудження того, про що пишуть користувачі. Схоже, за тим же принципом сформовано оновленні like-смайлики і для коментарів (хоча тут найчастіше діє якраз протилежна логіка: користувачі «лайкають» ті коментарі, з якими солідарні, тому неясно, як працюватимуть ці смайли-реакції надалі).

Навіщо тоді це все?

Щоби не було так нудно, напевно. Новинку вже зацінили українські письменники, перекладачі — і навіть депутатка Верховної Ради. Ось який цікавий діалог нам вдалося зафіксувати:

Facebook запустив смайли-реакції для коментарів 1

Що робити, якщо у вас немає смайлів-реакцій під коментарями

Спати спокійно. Найпопулярніша соціальна мережа обіцяє, що упродовж доби нововведення запрацює для усіх користувачів, поки що його поступово запроваджують у мобільній та веб-версії Facebook. А далі нам доведеться з усім цим жити. Принаймні, використання такої кількості різних типів реакції на написане зробить Facebook різноманітнішим, а реакції ваших друзів на ваші публікації — непередбачуванішими.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: