Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Facebook запустив смайли-реакції для коментарів

Facebook zapustyv smajly-reakciї dlja komentariv

Якщо стандартного like вам було замало — тепер можете скористатися цілою палітрою емоцій на будь-який смак
Jakščo standartnogo like vam bulo zamalo — teper možete skorystatysja ciloju palitroju emocij na buď-jakyj smak
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Соціальна мережа Марка Цукерберґа запустила новинку — можливість ставити реакції (тематичні смайли, що відображають гнів, невдоволення, сум, радість чи сміх) під коментарями користувачів до статусів, дописів, нотаток чи медіаматеріалів у Facebook. Чи несе це якусь практичну користь?. Швидше за все — ніякої. Запровадження реакцій під окремими дописами раніше Марк Цукерберґ мотивував потребою розрізняти стандартний лайк (який ще позначається як Мені подобається) та прояви солідарності емоційної чи навпаки — вияви невдоволення чи засудження того, про що пишуть користувачі. Схоже, за тим же принципом сформовано оновленні like-смайлики і для коментарів (хоча тут найчастіше діє якраз протилежна логіка: користувачі лайкають ті коментарі, з якими солідарні). Навіщо тоді це все?. Щоби не було так нудно, напевно. Новинку вже зацінили українські письменники, перекладачі — і навіть депутатка Верховної Ради: Що робити, якщо у вас немає смайлів-реакцій під коментарями. Спати спокійно. Соцмережа обіцяє, що упродовж доби нововведення запрацює для усіх користувачів, поки що його поступово запроваджують у мобільній та веб-версії Facebook.

Соціальна мережа Марка Цукерберґа запустила новинку — можливість ставити «реакції» (тематичні смайли, що відображають гнів, невдоволення, сум, радість чи сміх) під коментарями користувачів до статусів, дописів, нотаток чи медіаматеріалів у Facebook.

Чи несе це якусь практичну користь?

Швидше за все — ніякої. Запровадження реакцій під окремими дописами раніше Марк Цукерберґ мотивував потребою розрізняти стандартний «лайк» (який ще позначається як «Мені подобається») та прояви солідарності емоційної чи навпаки — вияви невдоволення чи засудження того, про що пишуть користувачі. Схоже, за тим же принципом сформовано оновленні like-смайлики і для коментарів (хоча тут найчастіше діє якраз протилежна логіка: користувачі «лайкають» ті коментарі, з якими солідарні).

Навіщо тоді це все?

Щоби не було так нудно, напевно. Новинку вже зацінили українські письменники, перекладачі — і навіть депутатка Верховної Ради:

Що робити, якщо у вас немає смайлів-реакцій під коментарями

Спати спокійно. Соцмережа обіцяє, що упродовж доби нововведення запрацює для усіх користувачів, поки що його поступово запроваджують у мобільній та веб-версії Facebook.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: