fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

На українському ринку з’явилося нове видавництво

Na ukraїnśkomu rynku z’javylosja nove vydavnyctvo
Незабаром світ побачать ще дві книжки в українському перекладі під логотипом нового видавництва
Nezabarom svit pobačať šče dvi knyžky v ukraїnśkomu perekladi pid logotypom novogo vydavnyctva
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Громадський проект Вавилонська бібліотека стає незалежним видавництвом і далі видаватиме книги під власним брендом. Ініціатива була заснована у 2014 році для реалізації українських перекладів та актуалізації світової літератури. Відтепер видавництво випускатиме книги самостійно і на часі дізнатися про це більше — а також пригадати вже виданих авторів та романи. В планах новоствореного видавництва — дві книги. У портфоліо у Вавилонської бібліотеки вже є 8 книжок, котрі були випущені на ринок у співпраці із різними українськими видавцями: Курт Воннеґут Ґалапаґос — фантастична антиутопія про сві майбутнього, Джон Фаулз Маг — роман у стилістиці трилеру-магічного реалізму, Який чудесний світ новий! Олдоса Гакслі — ще одна добре відома світова антиутопія в українському перекладі, Джозеф Геллер Пастка-22, Семюель Беккет Уот — книга в жанрі абсурду, Бог Скорпіон Вільяма Ґолдінґа — повість в жанрі псевдоісторизму, Вітольд Ґомбрович Порнографія, Бойня номер пять Курта Воннеґута — добре відома антиутопія, вперше видана українською мовою. На сторінці Вавилонської бібліотеки запевнили, що незабаром світ побачать ще дві книжки в українському перекладі з числа добре відомих творів закордонних авторів. Наші принципи залишаються незмінними – тільки якісна література у найкращих перекладах і візуальному оформленні. Обіцяємо і надалі дивувати красивими книжками та важливими текстами. . . За роки існування проект співпрацював з Видавництвом Старого Лева, Видавництвом 21, видавництвами Абабагаламага та КСД. Тепер він видаватиме книги самостійно.
04.05.2017,17:37
0
Fb-сторінка «Вавилонська Бібліотека»
Реклама 👇 Замовити

Громадський проект «Вавилонська бібліотека» стає незалежним видавництвом і далі видаватиме книги під власним брендом. Ініціатива була заснована у 2014 році для реалізації українських перекладів та актуалізації світової літератури. Відтепер видавництво випускатиме книги самостійно і на часі дізнатися про це більше — а також пригадати вже виданих авторів та романи.

В планах новоствореного видавництва — дві книги

У портфоліо у «Вавилонської бібліотеки» вже є 8 книжок, котрі були випущені на ринок у співпраці із різними українськими видавцями:

  • Курт Воннеґут «Ґалапаґос» — фантастична антиутопія про сві майбутнього,
  • Джон Фаулз «Маг» — роман у стилістиці трилеру-магічного реалізму,
  • «Який чудесний світ новий!» Олдоса Гакслі — ще одна добре відома світова антиутопія в українському перекладі,
  • Джозеф Геллер «Пастка-22»,
  • Семюель Беккет «Уот» — книга в жанрі абсурду,
  • «Бог Скорпіон» Вільяма Ґолдінґа — повість в жанрі псевдоісторизму,
  • Вітольд Ґомбрович «Порнографія»,
  • «Бойня номер п’ять» Курта Воннеґута — добре відома антиутопія, вперше видана українською мовою.

На українському ринку з’явилося нове видавництво 1

На сторінці «Вавилонської бібліотеки» запевнили, що незабаром світ побачать ще дві книжки в українському перекладі з числа добре відомих творів закордонних авторів.

Наші принципи залишаються незмінними – тільки якісна література у найкращих перекладах і візуальному оформленні. Обіцяємо і надалі дивувати красивими книжками та важливими текстами

За роки існування проект співпрацював з «Видавництвом Старого Лева», «Видавництвом 21», видавництвами «Абабагаламага» та «КСД». Тепер він видаватиме книги самостійно.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: