fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Україна посіла 24 місце за рівнем розвитку відкритості даних

Ukraїna posila 24 misce za rivnem rozvytku vidkrytosti danyh
Україна піднялася одразу на 30 позицій у рейтингу відкритості даних
Ukraїna pidnjalasja odrazu na 30 pozycij u rejtyngu vidkrytosti danyh
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  У 2016 році Україна  посіла 24 місце за рівнем розвитку відкритості даних. Про такий показник нашої країни свідчать дані дослідження Global Open Data Index. Таким чином наша держава піднялася на 30 позицій у загальному рейтингу відкритості інформації в електроних джерелах. Про що свідчить покращення рейтингу. Минулого року Україна вперше отримала рейтинг Global Open Data Index. Приводом стало відкриття таких порталів як Є-Data та активний розвиток платформи ProZorro.  Крім того, за минулий рік було відкрито більшість базових реєстрів, підписано міжнародну хартію відкритих даних та затверджено відповідну дорожню карту розвитку щодо такої інформації. Наразі показник України складає 49%. Керівник проекту Є-Дата (електронні дані про публічні фінанси України) Олександр Щелоков переконаний, що результати останнього року та покращення рейтингу вже вказують на динаміку та потенціал України: Питання відкритих даних уряд, громадськість та бізнес зрушили з місця. Втім, говорити про якість реформ чи змін дуже рано. Потрібна активна участь чиновників та керівників державних підприємств. Але все буде гаразд. . . Лідери відкритості даних — Австралія і Тайвань. Всього у дослідження залучено 94 країни. Найбільшого рівня розвитку відкритості даних зуміли досягнути австралійці та тайванці з показником 79%. За ними йдуть Франція — у них 73%, Велика Британія — також 73% та Канада — 69%. Поруч з Україною розташувалися в цьому рейтингу Гонконг — 50%, Польща — 47%, Австрія та Словенія — по 49%.
Реклама 👇 Замовити

У 2016 році Україна  посіла 24 місце за рівнем розвитку відкритості даних. Про такий показник нашої країни свідчать дані дослідження Global Open Data Index. Таким чином наша держава піднялася на 30 позицій у загальному рейтингу відкритості інформації в електроних джерелах.

Україна посіла 24 місце за рівнем розвитку відкритості даних 1

Про що свідчить покращення рейтингу

Минулого року Україна вперше отримала рейтинг Global Open Data Index. Приводом стало відкриття таких порталів як «Є-Data» та активний розвиток платформи ProZorroУкраїна посіла 24 місце за рівнем розвитку відкритості даних 240 за 2 млрд — головне про закупівлю київських трамваїв.  Крім того, за минулий рік було відкрито більшість базових реєстрів, підписано міжнародну хартію відкритих даних та затверджено відповідну дорожню карту розвитку щодо такої інформації. Наразі показник України складає 49%. Керівник проекту «Є-Дата» (електронні дані про публічні фінанси України) Олександр Щелоков переконаний, що результати останнього року та покращення рейтингу вже вказують на динаміку та потенціал України:

Питання відкритих даних уряд, громадськість та бізнес зрушили з місця. Втім, говорити про якість реформ чи змін дуже рано. Потрібна активна участь чиновників та керівників державних підприємств. Але все буде гаразд

Лідери відкритості даних — Австралія і Тайвань

Всього у дослідження залучено 94 країни. Найбільшого рівня розвитку відкритості даних зуміли досягнути австралійці та тайванці з показником 79%. За ними йдуть Франція — у них 73%, Велика Британія — також 73% та Канада — 69%. Поруч з Україною розташувалися в цьому рейтингу Гонконг — 50%, Польща — 47%, Австрія та Словенія — по 49%.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: