fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

YouTube представив новий інтерфейс — і ось як його отримати

YouTube predstavyv novyj interfejs — i oś jak jogo otrymaty
Популярний відеохостинґ здійснив масштабні перетворення із своїм зовнішнім виглядом: відповідність вимогам Material Design та нова темна тема для інтерфейсу
Populjarnyj videohostynğ zdijsnyv masštabni peretvorennja iz svoїm zovnišnim vygljadom: vidpovidnisť vymogam Material Design ta nova temna tema dlja interfejsu
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  YouTube, починаючи з вечора 2 травня, відкрив доступ до нової версії інтерфейсу для глядачів та відеоблогерів в усіх країнах — раніше доступ до неї був лише у обмеженого кола осіб. Що змінилося в YouTube. Насамперед компанія, що давно перебуває під парасолькою корпорації Google, запровадила структуру інтерфейсу у відповідності до вимог так званого матеріального дизайну (Material Design) із більш структурованим та інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом. Також додано темну тему оформлення, що робить перегляд комфортним у вечірній та нічний час Що таке Material Design. Ключові принципи цього підходу до зовнішнього вигляду сайтів, сервісів та програм передбачають простоту, фокусування на контенті при збереженні повної функціональності, візуальну естетику та красу, максимальну зручність у використанні. Як це реалізовано технічно. В основі оновленого YouTube лежить швидший фреймворк під назвою Polymer — у компанії твердять, що з його допомогою можна швидше розробляти нові опції та інструменти для відеосервісу. Також на його основі реалізовано кращу передачу кольорів та підтримку темної теми оформлення, про яку так багато писали попереднього тижня у світових ЗМІ та блогах. Як це виглядає на практиці. В старому інтерфейсі відеоролики та головна сторінка YouTube мають ось такий вигляд: Після того, як ви перемкнетеся на нову версію, в стандартній, світлій гаммі сайт матиме такий вигляд: А якщо ви хочете перемкнутися на тему в нічному виконанні, потрібно обрати в меню відповідний пункт та активувати перемикач: Як отримати доступ до нового інтерфейсу. Достатньо бути зареєстрованим користувачем сервісів Google та перейти за цим посиланням — або натиснути кнопку на картинці нижче:
Реклама 👇 Замовити

YouTube, починаючи з вечора 2 травня, відкрив доступ до нової версії інтерфейсу для глядачів та відеоблогерів в усіх країнах — раніше доступ до неї був лише у обмеженого кола осіб.

Що змінилося в YouTube

Насамперед компанія, що давно перебуває «під парасолькою» корпорації Google, запровадила структуру інтерфейсу у відповідності до вимог так званого «матеріального дизайну» (Material Design) із більш структурованим та інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом. Також додано темну тему оформлення, що робить перегляд комфортним у вечірній та нічний час

Що таке Material Design

Ключові принципи цього підходу до зовнішнього вигляду сайтів, сервісів та програм передбачають простоту, фокусування на контенті при збереженні повної функціональності, візуальну естетику та красу, максимальну зручність у використанні.

Як це реалізовано технічно

В основі оновленого YouTube лежить швидший фреймворк під назвою Polymer — у компанії твердять, що з його допомогою можна швидше розробляти нові опції та інструменти для відеосервісу. Також на його основі реалізовано кращу передачу кольорів та підтримку темної теми оформлення, про яку так багато писали попереднього тижня у світових ЗМІ та блогах.

Як це виглядає на практиці

В старому інтерфейсі відеоролики та головна сторінка YouTube мають ось такий вигляд:

YouTube представив новий інтерфейс — і ось як його отримати 1

Після того, як ви перемкнетеся на нову версію, в стандартній, світлій гаммі сайт матиме такий вигляд:

YouTube представив новий інтерфейс — і ось як його отримати 2

А якщо ви хочете перемкнутися на тему в «нічному» виконанні, потрібно обрати в меню відповідний пункт та активувати перемикач:

01/ 02
Обираємо відповідний пункт меню
YouTube представив новий інтерфейс — і ось як його отримати 3

Ось як це виглядає в темному інтерфейсі

Як отримати доступ до нового інтерфейсу

Достатньо бути зареєстрованим користувачем сервісів Google та перейти за цим посиланням — або натиснути кнопку на картинці нижче:

YouTube представив новий інтерфейс — і ось як його отримати 4

Джерело: блог YouTube

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: