fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Китайці планують побудувати в Україні масштабний агропарк

Kytajci planujuť pobuduvaty v Ukraїni masštabnyj agropark
«China International Corporation» зацікавлена у довготривалій співпраці українським аграрним сектором
«China International Corporation» zacikavlena u dovgotryvalij spivpraci ukraїnśkym agrarnym sektorom
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Не лише західні інвестиції залучають в українську еокноміку. В Україні планують побудувати перший Китайський сільськогосподарський парк. Відомості про те, що китайські підприємці зацікавлені у інвестиціях в український аграрний сектор зявилися після зустрічі міністра агрополітики Тараса Кутового з представником компанії з КНР під назвою China International Corporation. Чим стане китайський сільськогосподарський парк. Будівництво Китайського модернізованого сільськогосподарського парку — масштабний інвестиційний проект, який покращить економічні взаємовідносини між державами. Наразі йде обговорення щодо його розташування. Ймовірно, що він буде базуватися в різних містах України. Думаю, що діяльність нової китайської корпорації, орієнтованої виключно на аграрні інвестиції, є правильним і взаємовигідним кроком. Наші країни мають величезний потенціал для поглиблення співпраці. Це стосується і модернізації інфраструктурних обєктів, і питань поставок добрив, засобів захисту рослин, — зазначив Тарас Кутовий. Які перспективи українсько-китайської співпраці. На зустрічі з представником China International Corporation розглядалося також питання організації Українсько-китайського міжнародного форуму аграрного розвитку. Запуск першого планується у вересні 2017 року у Києві або Пекіні. В перспективі — проведення таких заходів двічі на рік в обох країнах. Також міністр агрополітики торкнувся теми зниження ставки відсотка по кредиту, який у 2012 році китайська сторона надала для ПАТ Державна продовольчо-зернова корпорація України в розмірі $1,5 млрд.  Минулого року підприємство вже виплатило $80 млн заборгованості перед китайською стороною.
Реклама 👇 Замовити

Не лише західні інвестиції залучають в українську еокноміку. В Україні планують побудувати перший Китайський сільськогосподарський парк. Відомості про те, що китайські підприємці зацікавлені у інвестиціях в український аграрний сектор з’явилися після зустрічі міністра агрополітики Тараса Кутового з представником компанії з КНР під назвою «China International Corporation».

Чим стане китайський сільськогосподарський парк

Будівництво Китайського модернізованого сільськогосподарського парку — масштабний інвестиційний проект, який покращить економічні взаємовідносини між державами. Наразі йде обговорення щодо його розташування. Ймовірно, що він буде базуватися в різних містах України.

«Думаю, що діяльність нової китайської корпорації, орієнтованої виключно на аграрні інвестиції, є правильним і взаємовигідним кроком. Наші країни мають величезний потенціал для поглиблення співпраці. Це стосується і модернізації інфраструктурних об’єктів, і питань поставок добрив, засобів захисту рослин», — зазначив Тарас Кутовий.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

Які перспективи українсько-китайської співпраці

На зустрічі з представником «China International Corporation» розглядалося також питання організації Українсько-китайського міжнародного форуму аграрного розвитку. Запуск першого планується у вересні 2017 року у Києві або Пекіні. В перспективі — проведення таких заходів двічі на рік в обох країнах. Також міністр агрополітики торкнувся теми зниження ставки відсотка по кредиту, який у 2012 році китайська сторона надала для ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» в розмірі $1,5 млрд.  Минулого року підприємство вже виплатило $80 млн заборгованості перед китайською стороною.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: