Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

На території Чорнобилю стартує проект сонячної електростанції

Na terytoriї Čornobylju startuje proekt sonjačnoї elektrostanciї

За попередніми розрахунками станція вироблятиме 2,5 тисяч МВт електроенергії
Za poperednimy rozrahunkamy stancija vyrobljatyme 2,5 tysjač MVt elektroenergiї
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Перший проект відновлювальної сонячної енергетики на території Чорнобильської зони розпочне роботу до кінця першого півріччя 2017 року. Про плани запуску повідомив Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак. 2,5 тис МВт електроенергії — від приватних інвесторів. Заявки від інвесторів на будівництво сонячних електростанцій у зоні відчуження збиралися із 2016 року. Понад 50 проектів запропонували реалізувати Міністерству екології та природних ресурсів.  Сьогодні проводиться підготовча робота щодо старту усіх пропозицій. За словами Остапа Семерака, потенціал Чорнобильської зони дозволяє забезпечити інтереси зацікавлених інвесторів. За попередніми розрахунками, тут можливо буде виробляти в межах 2,5 тис МВт електроенергії. Перший проект відновлювальної сонячної енергетики на території зони відчуження довкола ЧАЕС вже почали реалізовувати: Сьогодні можемо говорити про першу приватну інвестицію у цю зону. Це — невеличка сонячна станція, яка вже будується. І це — український інвестор

Перший проект відновлювальної сонячної енергетики на території Чорнобильської зони розпочне роботу до кінця першого півріччя 2017 року. Про плани запуску повідомив Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак.

2,5 тис МВт електроенергії — від приватних інвесторів

Заявки від інвесторів на будівництво сонячних електростанцій у зоні відчуження збиралися із 2016 року. Понад 50 проектів запропонували реалізувати Міністерству екології та природних ресурсів.  Сьогодні проводиться підготовча робота щодо старту усіх пропозицій.

За словами Остапа Семерака, потенціал Чорнобильської зони дозволяє забезпечити інтереси зацікавлених інвесторів. За попередніми розрахунками, тут можливо буде виробляти в межах 2,5 тис МВт електроенергії. Перший проект відновлювальної сонячної енергетики на території зони відчуження довкола ЧАЕС вже почали реалізовувати:

Сьогодні можемо говорити про першу приватну інвестицію у цю зону. Це — невеличка сонячна станція, яка вже будується. І це — український інвестор

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: