fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Хмельницький очолив рейтинг безпечності обласних центрів України

Hmeľnyćkyj očolyv rejtyng bezpečnosti oblasnyh centriv Ukraїny
Найменш безпечним обласним центром виявилось Запоріжжя. Рейтинг формували на основі кількості правопорушень та опитування городян.
Najmenš bezpečnym oblasnym centrom vyjavyloś Zaporižžja. Rejtyng formuvaly na osnovi kiľkosti pravoporušeń ta opytuvannja gorodjan.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Експерти Міжнародного Республіканського Інституту (ІRI) сформували рейтинг безпечності обласних центрів України. За результатами опитування мешканців та даних по кількості кримінальних правопорушень, найбезпечнішим містом визнано Хмельницький. Натомість у Запоріжжі городяни почувають себе найменш захищеними. Такі дані оприлюднили в Інституті суспільно-економічних досліджень. Що впливало на позицію міста в рейтингу. Експертка з макроекономічної політики Інституту суспільно-економічних досліджень Крістіна Аврамченко розповіла, що було проведено опитування, яке співставили з кількістю зафіксованих правопорушень на 10 тисяч осіб. Громадяни можуть субєктивно сприймати стан безпеки в місті, що не співпадає з даними правоохоронних органів. Для прикладу, в Івано-Франківську, Вінниці та Херсоні кількість правопорушень приблизно однакова, але жителі оцінюють стан безпеки по-різному. На сприйняття впливає низка чинників, серед яких — рівень освітлення на вулицях, присутність даних про заходи безпеки або правопорушення, оцінка роботи правоохоронних органів. . . Де українці почувають себе найзахищенішими. Під час опитування визначили, що Хмельницький, Тернопіль, Чернівці, Чернігів та Івано-Франківськ відзначаються достатнім рівнем безпеки. За результатами опитування, 73% мешканців Хмельницького спокійно йдуть додому ввечері. А також в місті найменше кримінальних правопорушень — лише 2 на 10 тис осіб. Цікава тенденція, що в тих містах, де мешканці довіряють поліції, вони відчувають себе безпечніше. Наприклад, у Львові було зафіксовано більше 200 кримінальних правопорушень на 10 тис населення, але 65% городян почувають себе безпечно. А от у Маріуполі злочинність чи не найнижча в Україні — 32 на 10 тис населення, але лише 41% жителів почуває себе безпечно.
Реклама 👇 Замовити

Експерти Міжнародного Республіканського Інституту (ІRI) сформували рейтинг безпечності обласних центрів України. За результатами опитування мешканців та даних по кількості кримінальних правопорушень, найбезпечнішим містом визнано Хмельницький. Натомість у Запоріжжі городяни почувають себе найменш захищеними. Такі дані оприлюднили в Інституті суспільно-економічних досліджень.

Хмельницький очолив рейтинг безпечності обласних центрів України 1

Що впливало на позицію міста в рейтингу

Експертка з макроекономічної політики Інституту суспільно-економічних досліджень Крістіна Аврамченко розповіла, що було проведено опитування, яке співставили з кількістю зафіксованих правопорушень на 10 тисяч осіб. Громадяни можуть суб’єктивно сприймати стан безпеки в місті, що не співпадає з даними правоохоронних органів. Для прикладу, в Івано-Франківську, Вінниці та Херсоні кількість правопорушень приблизно однакова, але жителі оцінюють стан безпеки по-різному.

На сприйняття впливає низка чинників, серед яких — рівень освітлення на вулицях, присутність даних про заходи безпеки або правопорушення, оцінка роботи правоохоронних органів

Де українці почувають себе найзахищенішими

Під час опитування визначили, що Хмельницький, Тернопіль, Чернівці, Чернігів та Івано-Франківськ відзначаються достатнім рівнем безпеки. За результатами опитування, 73% мешканців Хмельницького спокійно йдуть додому ввечері. А також в місті найменше кримінальних правопорушень — лише 2 на 10 тис осіб.

Цікава тенденція, що в тих містах, де мешканці довіряють поліції, вони відчувають себе безпечніше. Наприклад, у Львові було зафіксовано більше 200 кримінальних правопорушень на 10 тис населення, але 65% городян почувають себе безпечно. А от у Маріуполі злочинність чи не найнижча в Україні — 32 на 10 тис населення, але лише 41% жителів почуває себе безпечно.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: