Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У Києво-Могилянці кличуть на магістерку із журналістики

U Kyjevo-Mogyljanci klyčuť na magisterku iz žurnalistyky

У Могилянській школі журналістики відбудеться День відкритих дверей та лекція американської журналістки Шерил Рід
U Mogyljanśkij školi žurnalistyky vidbudeťsja Deń vidkrytyh dverej ta lekcija amerykanśkoї žurnalistky Šeryl Rid
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  12 травня Могилянська школа журналістики запрошує на День відкритих дверей та лекцію американської журналістки Шерил Рід «Why Journalism Matters». Під час заходу можна буде дізнатися про умови вступу, особливості навчання та перспективи випускників даної магістерської програми в НаУКМА. Що включатиме програма Гостей чекає знайомство з викладачами та студентами Могилянської школи журналістики; презентація оновленого сайту; розмова скайпом із випускником МШЖ, журналістом Української служби «Голосу Америки» Олексієм Кузьменком. А родзинкою стане лекція американської журналістки та письменниці Шерил Рід. Особливості Могилянської школи журналістики Медіацентр поєднує теоретичну підготовку, практичні навики та дослідження масових комунікацій і журналістики, а також МШЖ займається громадською діяльністю. Програма школи спрямована на формування  нового покоління якісних журналістів. Де відбудеться зустріч Місце зустрічі: Київ, Медіацентр DFJ, вул. ‪Волоська 8/5 (4-ий корпус НаУКМА).

12 травня Могилянська школа журналістики запрошує на День відкритих дверей та лекцію американської журналістки Шерил Рід «Why Journalism Matters». Під час заходу можна буде дізнатися про умови вступу, особливості навчання та перспективи випускників даної магістерської програми в НаУКМА.

Що включатиме програма

Гостей чекає знайомство з викладачами та студентами Могилянської школи журналістики; презентація оновленого сайту; розмова скайпом із випускником МШЖ, журналістом Української служби «Голосу Америки» Олексієм Кузьменком. А родзинкою стане лекція американської журналістки та письменниці Шерил Рід.

Особливості Могилянської школи журналістики

Медіацентр поєднує теоретичну підготовку, практичні навики та дослідження масових комунікацій і журналістики, а також МШЖ займається громадською діяльністю. Програма школи спрямована на формування  нового покоління якісних журналістів.

Де відбудеться зустріч

Місце зустрічі: Київ, Медіацентр DFJ, вул. ‪Волоська 8/5 (4-ий корпус НаУКМА).

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: