Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Акції українських аграрних компаній зросли на закордонних біржах

Akciї ukraїnśkyh agrarnyh kompanij zrosly na zakordonnyh biržah

У порівнянні із 2016 роком капіталізація українських аграрних компаній зросла на 15,7%. Про що це свідчить — на часі розібратися
U porivnjanni iz 2016 rokom kapitalizacija ukraїnśkyh agrarnyh kompanij zrosla na 15,7%. Pro ščo ce svidčyť — na časi rozibratysja
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Згідно аналітичних розрахунків, проведених УкрАгроКонсалтом, у першому кварталі 2017 року спостерігається зріст капіталізації українських агрохолдингів. Про це свідчить підвищення вартості акцій на закордонних біржах. Загалом капіталізація збільшилася з 2,64 до 3,06 млрд євро, що складає 15,7% в порівнянні з минулорічним показником. Що означає така тенденція Подібні зміни знаменують позитивну тенденцію здорожчання публічних українських аграрних компаній. Для порівняння, в першому кварталі 2016-го року ріст складав всього 0,2%. Тенденція стійкого росту вартості акцій українських аграрних компаній свідчить про покращення макроекономічного клімату в Україні та утвердження стійких позицій на світовому ринку.
Катерина Буяльська
01.05.2017,13:36
0
Pixabay, CC

Згідно аналітичних розрахунків, проведених УкрАгроКонсалтом, у першому кварталі 2017 року спостерігається зріст капіталізації українських агрохолдингів. Про це свідчить підвищення вартості акцій на закордонних біржах. Загалом капіталізація збільшилася з 2,64 до 3,06 млрд євро, що складає 15,7% в порівнянні з минулорічним показником.

Що означає така тенденція

Подібні зміни знаменують позитивну тенденцію здорожчання публічних українських аграрних компаній. Для порівняння, в першому кварталі 2016-го року ріст складав всього 0,2%.

Тенденція стійкого росту вартості акцій українських аграрних компаній свідчить про покращення макроекономічного клімату в Україні та утвердження стійких позицій на світовому ринку.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: