fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Акції українських аграрних компаній зросли на закордонних біржах

Akciї ukraїnśkyh agrarnyh kompanij zrosly na zakordonnyh biržah
У порівнянні із 2016 роком капіталізація українських аграрних компаній зросла на 15,7%. Про що це свідчить — на часі розібратися
U porivnjanni iz 2016 rokom kapitalizacija ukraїnśkyh agrarnyh kompanij zrosla na 15,7%. Pro ščo ce svidčyť — na časi rozibratysja
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Україна здавна вважається житницею для низки країн Східної та Центральної Європи. Тому показники провідних українських холдингів та компаній на цьому ринку мають важливе значення для оцінки стану агросфери в цілому та перспективних напрямків для інвестування та співпраці зокрема. Позитивна динаміка намітилася у сфері сільського господарства та промисловості на рівні великих компаній. Згідно аналітичних розрахунків, проведених УкрАгроКонсалтом, у першому кварталі 2017 року спостерігається зріст капіталізації українських аграрних холдингів. Про це свідчить підвищення вартості акцій таких аграрних компаній на закордонних біржах. Загалом капіталізація збільшилася з 2,64 до 3,06 млрд євро. Цей показник у відсотковому вимірі складає 15,7% в порівнянні з минулорічним показником згаданого дослідження. На часі побачити динаміку змін у наочному вираженні. Що означає така тенденція розвитку аграрної сфери. Подібні зміни знаменують позитивну тенденцію здорожчання публічних аграрних компаній з України. Для порівняння, в першому кварталі 2016-го року ріст для цього сектору економіки складав всього 0,2%. Ось як виглядає ця ситуація на графіку: Тенденція стійкого росту вартості акцій українських аграрних компаній на відкритому міжнародному ринку цінних паперів свідчить про покращення макроекономічного клімату в Україні та утвердження стійких позицій на світовому ринку. Таку думку висловили автори відповідного дослідження. Ми продовжимо стежити за агроринком — а щоби нічого не пропустити, не забувайте підписатися на наш проект у соціальних мережах.
01.05.2017,13:36
0
Pixabay, CC
Реклама 👇 Замовити

Україна здавна вважається «житницею» для низки країн Східної та Центральної Європи. Тому показники провідних українських холдингів та компаній на цьому ринку мають важливе значення для оцінки стану агросфери в цілому та перспективних напрямків для інвестування та співпраці зокрема.

Позитивна динаміка намітилася у сфері сільського господарства та промисловості на рівні великих компаній. Згідно аналітичних розрахунків, проведених УкрАгроКонсалтом, у першому кварталі 2017 року спостерігається зріст капіталізації українських аграрних холдингів. Про це свідчить підвищення вартості акцій таких аграрних компаній на закордонних біржах. Загалом капіталізація збільшилася з 2,64 до 3,06 млрд євро. Цей показник у відсотковому вимірі складає 15,7% в порівнянні з минулорічним показником згаданого дослідження. На часі побачити динаміку змін у наочному вираженні.

Що означає така тенденція розвитку аграрної сфери

Подібні зміни знаменують позитивну тенденцію здорожчання публічних аграрних компаній з України. Для порівняння, в першому кварталі 2016-го року ріст для цього сектору економіки складав всього 0,2%. Ось як виглядає ця ситуація на графіку:

Акції українських аграрних компаній зросли на закордонних біржах 1

Тенденція стійкого росту вартості акцій українських аграрних компаній на відкритому міжнародному ринку цінних паперів свідчить про покращення макроекономічного клімату в Україні та утвердження стійких позицій на світовому ринку. Таку думку висловили автори відповідного дослідження. Ми продовжимо стежити за агроринком — а щоби нічого не пропустити, не забувайте підписатися на наш проект у соціальних мережах.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: