Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Акції українських аграрних компаній зросли на закордонних біржах

Akciї ukraїnśkyh agrarnyh kompanij zrosly na zakordonnyh biržah

У порівнянні із 2016 роком капіталізація українських аграрних компаній зросла на 15,7%. Про що це свідчить — на часі розібратися
U porivnjanni iz 2016 rokom kapitalizacija ukraїnśkyh agrarnyh kompanij zrosla na 15,7%. Pro ščo ce svidčyť — na časi rozibratysja
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Позитивна динаміка намітилася у сфері сільського господарства та промисловості на рівні великих компаній. Згідно аналітичних розрахунків, проведених УкрАгроКонсалтом, у першому кварталі 2017 року спостерігається зріст капіталізації українських аграрних холдингів. Про це свідчить підвищення вартості акцій таких аграрних компаній на закордонних біржах. Загалом капіталізація збільшилася з 2,64 до 3,06 млрд євро, що складає 15,7% в порівнянні з минулорічним показником даного дослідження. Що означає така тенденція розвитку аграрної сфери. Подібні зміни знаменують позитивну тенденцію здорожчання публічних аграрних компаній з України. Для порівняння, в першому кварталі 2016-го року ріст для цього сектору економіки складав всього 0,2%. Тенденція стійкого росту вартості акцій українських аграрних компаній на відкритому міжнародному ринку цінних паперів свідчить про покращення макроекономічного клімату в Україні та утвердження стійких позицій на світовому ринку. Таку думку висловили автори відповідного дослідження.
Катерина Буяльська
01.05.2017,13:36
0
Pixabay, CC

Позитивна динаміка намітилася у сфері сільського господарства та промисловості на рівні великих компаній. Згідно аналітичних розрахунків, проведених УкрАгроКонсалтом, у першому кварталі 2017 року спостерігається зріст капіталізації українських аграрних холдингів. Про це свідчить підвищення вартості акцій таких аграрних компаній на закордонних біржах. Загалом капіталізація збільшилася з 2,64 до 3,06 млрд євро, що складає 15,7% в порівнянні з минулорічним показником даного дослідження.

Що означає така тенденція розвитку аграрної сфери

Подібні зміни знаменують позитивну тенденцію здорожчання публічних аграрних компаній з України. Для порівняння, в першому кварталі 2016-го року ріст для цього сектору економіки складав всього 0,2%.

Тенденція стійкого росту вартості акцій українських аграрних компаній на відкритому міжнародному ринку цінних паперів свідчить про покращення макроекономічного клімату в Україні та утвердження стійких позицій на світовому ринку. Таку думку висловили автори відповідного дослідження.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: