fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Із червня 2017 року Польща отримуватиме зріджений газ із США

Iz červnja 2017 roku Poľšča otrymuvatyme zridženyj gaz iz SŠA
Польща підписала контракт на поставку зрідженого газу зі США — перший корабель чекають у червні. Ця поставка стане першою для американських газових компаній у Північну Європу
Poľšča pidpysala kontrakt na postavku zridženogo gazu zi SŠA — peršyj korabeľ čekajuť u červni. Cja postavka stane peršoju dlja amerykanśkyh gazovyh kompanij u Pivničnu Jevropu
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  У середині червня 2017 року до терміналу ім. президента Лєха Качинського у Свіноуйсті прибуде перший вантажний корабель з американським зрідженим газом. Польська компанія PGNiG підписала контракт на поставку блакитного палива з компанією Chenniere Energy. На часі дізнатися більше про закордонний газ для Польщі — і чому це важливо. Коли і за яких умов було укладено угоду. Угоду про альтернативне постачання блакитного палива було укладено у Лондоні. Її важливість полягає у тому, що це буде перша поставка американського зрідженого газу в Північну Європу з території Сполучених Штатів. Про підписання контракту повідомив голова кабінету президента Польщі, який перебуває у Вашингтоні. Міністр Кшиштоф Щерський представив угоду на поставку зрідженого газу зі США як частину стратегії збільшення енергетичної безпеки Польщі: Чи стануть поставки регулярними. Віце-президент PGNiG сказав, що це буде спотова або короткотермінова поставка, однак він сподівається на серію поставок зрідженого блакитного палива зі Сполучених Штатів Америки. Мацєй Возняк підкреслив, що угоду підписано на добрих, вигідних умовах, але ціну і обсяги закуповуваного природного газу із Північної Америки не розкрив. Возняк додав, що PGNiG реалізує політику диверсифікації поставок газу в Польщу. Він нагадав, що ця сировина імпортується в країну також із Катару. Усі ці заходи спрямовані на зменшення залежності Польщі від постачання енергоносіїв та палива з країн колишнього СНД.
Реклама 👇 Замовити

У середині червня 2017 року до терміналу ім. президента Лєха Качинського у Свіноуйсті прибуде перший вантажний корабель з американським зрідженим газом. Польська компанія PGNiG підписала контракт на поставку блакитного палива з компанією Chenniere Energy. На часі дізнатися більше про закордонний газ для Польщі — і чому це важливо.

Коли і за яких умов було укладено угоду

Угоду про альтернативне постачання блакитного палива було укладено у Лондоні. Її важливість полягає у тому, що це буде перша поставка американського зрідженого газу в Північну Європу з території Сполучених Штатів. Про підписання контракту повідомив голова кабінету президента Польщі, який перебуває у Вашингтоні. Міністр Кшиштоф Щерський представив угоду на поставку зрідженого газу зі США як частину стратегії збільшення енергетичної безпеки Польщі:

Чи стануть поставки регулярними

Віце-президент PGNiG сказав, що це буде спотова або короткотермінова поставка, однак він сподівається на серію поставок зрідженого блакитного палива зі Сполучених Штатів Америки. Мацєй Возняк підкреслив, що угоду підписано на добрих, вигідних умовах, але ціну і обсяги закуповуваного природного газу із Північної Америки не розкрив. Возняк додав, що PGNiG реалізує політику диверсифікації поставок газу в Польщу. Він нагадав, що ця сировина імпортується в країну також із Катару. Усі ці заходи спрямовані на зменшення залежності Польщі від постачання енергоносіїв та палива з країн колишнього СНД.

Джерело: УНІАН

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

1 коментар

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1

Inšomovni imena treba pysaty tak, jak v oryginali, napr. Maciej Wozniak.

Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: