Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Із червня 2017 року Польща отримуватиме зріджений газ із США

Iz červnja 2017 roku Poľšča otrymuvatyme zridženyj gaz iz SŠA

Польща підписала контракт на поставку зрідженого газу зі США — перший корабель чекають у червні. Ця поставка стане першою для американських газових компаній у Північну Європу
Poľšča pidpysala kontrakt na postavku zridženogo gazu zi SŠA — peršyj korabeľ čekajuť u červni. Cja postavka stane peršoju dlja amerykanśkyh gazovyh kompanij u Pivničnu Jevropu
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  У середині червня до терміналу ім. президента Лєха Качинського у Свіноуйсті прибуде перший вантажний корабель з американським зрідженим газом. Польська компанія PGNiG підписала контракт на поставку блакитного палива з компанією Chenniere Energy. Коли і за яких умов було укладено угоду Угоду було укладено у Лондоні. Це буде перша поставка американського зрідженого газу в Північну Європу. Про підписання контракту повідомив голова кабінету президента Польщі, який перебуває у Вашингтоні. Міністр Кшиштоф Щерський представив угоду на поставку зрідженого газу зі США як частину стратегії збільшення енергетичної безпеки Польщі: Чи стануть поставки регулярними Віце-президент PGNiG сказав, що це буде спотова або короткотермінова поставка, однак він сподівається на серію поставок зі Сполучених Штатів Америки. Мацєй Возняк підкреслив, що угоду підписано на добрих, вигідних умовах, але ціну і обсяги закуповуваного блакитного палива не розкрив. Возняк додав, що PGNiG реалізує політику диверсифікації поставок газу в Польщу. Він нагадав, що ця сировина імпортується в країну також із Катару.

У середині червня до терміналу ім. президента Лєха Качинського у Свіноуйсті прибуде перший вантажний корабель з американським зрідженим газом. Польська компанія PGNiG підписала контракт на поставку блакитного палива з компанією Chenniere Energy.

Коли і за яких умов було укладено угоду

Угоду було укладено у Лондоні. Це буде перша поставка американського зрідженого газу в Північну Європу. Про підписання контракту повідомив голова кабінету президента Польщі, який перебуває у Вашингтоні. Міністр Кшиштоф Щерський представив угоду на поставку зрідженого газу зі США як частину стратегії збільшення енергетичної безпеки Польщі:

Чи стануть поставки регулярними

Віце-президент PGNiG сказав, що це буде спотова або короткотермінова поставка, однак він сподівається на серію поставок зі Сполучених Штатів Америки. Мацєй Возняк підкреслив, що угоду підписано на добрих, вигідних умовах, але ціну і обсяги закуповуваного блакитного палива не розкрив. Возняк додав, що PGNiG реалізує політику диверсифікації поставок газу в Польщу. Він нагадав, що ця сировина імпортується в країну також із Катару.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

1 коментар

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1

Inšomovni imena treba pysaty tak, jak v oryginali, napr. Maciej Wozniak.

Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: