Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У столиці триває мистецький проект щодо проблем занедбаних будівель

U stolyci tryvaje mystećkyj proekt ščodo problem zanedbanyh budiveľ

27 квітня у столиці відкрилася виставка «Living by Industry», що складатиметься з двох частин, присвячених проблемам занедбаних індустріальних будівель Англії та Україні
27 kvitnja u stolyci vidkrylasja vystavka «Living by Industry», ščo skladatymeťsja z dvoh častyn, prysvjačenyh problemam zanedbanyh industriaľnyh budiveľ Angliї ta Ukraїni
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Кураторами виставки стали британські архітектор Пол Джонс (Нортумбрійський університет) та урбаніст Нік Данн (Ланкастерський університет). Вона — продовження проекту Architecture Ukraine фонду ІЗОЛЯЦІЯ. На часі дізнатися більше про поточний проект. Що можна побачити на виставці. Виставка складатиметься з двох частин: перша презентує архітектурні відповіді на проблеми занепаду міст та постіндустріальних ландшафтів у Північно-Східній Англії; друга досліджує територію навколо креативної спільноти IZONE у Києві, що займає одну з будівель діючого Київського суднобудівельно-судноремонтного заводу на Подолі. Хто є учасниками виставки. Учасниками Living by Industry стали молоді британські архітектори та спеціалісти з урбаністики – зокрема, студенти Нортумбрійського та Ланкастерського університетів. Під керівництвом кураторів вони створили проекти, які в майбутньому можуть перетворити закинуті заводи та фабрики у процвітаючі райони. Як довго триватимуть заходи. Виставка триватиме з 27 квітня по 14 травня 2017 року у будівлі креативної спільноти IZONE.

Кураторами виставки стали британські архітектор Пол Джонс (Нортумбрійський університет) та урбаніст Нік Данн (Ланкастерський університет). Вона — продовження проекту Architecture Ukraine фонду ІЗОЛЯЦІЯ. На часі дізнатися більше про поточний проект.

Що можна побачити на виставці

Виставка складатиметься з двох частин: перша презентує архітектурні відповіді на проблеми занепаду міст та постіндустріальних ландшафтів у Північно-Східній Англії; друга досліджує територію навколо креативної спільноти «IZONE» у Києві, що займає одну з будівель діючого Київського суднобудівельно-судноремонтного заводу на Подолі.

Хто є учасниками виставки

Учасниками «Living by Industry» стали молоді британські архітектори та спеціалісти з урбаністики – зокрема, студенти Нортумбрійського та Ланкастерського університетів. Під керівництвом кураторів вони створили проекти, які в майбутньому можуть перетворити закинуті заводи та фабрики у процвітаючі райони.

Як довго триватимуть заходи

Виставка триватиме з 27 квітня по 14 травня 2017 року у будівлі креативної спільноти «IZONE».

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: