fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У столиці триває мистецький проект щодо проблем занедбаних будівель

U stolyci tryvaje mystećkyj proekt ščodo problem zanedbanyh budiveľ
27 квітня у столиці відкрилася виставка «Living by Industry», що складатиметься з двох частин, присвячених проблемам занедбаних індустріальних будівель Англії та Україні
27 kvitnja u stolyci vidkrylasja vystavka «Living by Industry», ščo skladatymeťsja z dvoh častyn, prysvjačenyh problemam zanedbanyh industriaľnyh budiveľ Angliї ta Ukraїni
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Доля об’єктів, які колись були промисловими та житловими центрами, а згодом занепали, опинилася в центрі уваги нового кураторського починання — і вилилася у самостійний мистецький проект. Кураторами виставки стали британські архітектор Пол Джонс (Нортумбрійський університет) та урбаніст Нік Данн (Ланкастерський університет). Ця виставка є продовженням проекту Architecture Ukraine фонду ІЗОЛЯЦІЯ. На часі дізнатися більше про поточні плани митців та те, що можна побачити на цій виставці у столиці України. Що можна побачити на виставці. Виставка у Києві складатиметься з двох частин: перша презентує архітектурні відповіді на проблеми занепаду міст та постіндустріальних ландшафтів у Північно-Східній Англії; друга досліджує територію навколо креативної спільноти IZONE у Києві, що займає одну з будівель діючого Київського суднобудівельно-судноремонтного заводу на Подолі. Хто є учасниками виставки. Учасниками Living by Industry стали молоді британські архітектори та спеціалісти з урбаністики – зокрема, серед них є студенти Нортумбрійського та Ланкастерського університетів. Під керівництвом кураторів вони створили проекти, які в майбутньому можуть перетворити закинуті заводи та фабрики у процвітаючі райони. Виставка покликана розкрити бачення молодих архітекторів та урбаністів у цьому напрямку. Як довго триватимуть заходи. Виставка триватиме з 27 квітня по 14 травня 2017 року у будівлі креативної спільноти IZONE. Всі бажаючі можуть побачити напрацювання групи кураторів, архітекторів та дослідників міського простору на власні очі.
Реклама 👇 Замовити

Доля об’єктів, які колись були промисловими та житловими центрами, а згодом занепали, опинилася в центрі уваги нового кураторського починання — і вилилася у самостійний мистецький проект. Кураторами виставки стали британські архітектор Пол Джонс (Нортумбрійський університет) та урбаніст Нік Данн (Ланкастерський університет). Ця виставка є продовженням проекту Architecture Ukraine фонду ІЗОЛЯЦІЯ. На часі дізнатися більше про поточні плани митців та те, що можна побачити на цій виставці у столиці України.

Що можна побачити на виставці

Виставка у Києві складатиметься з двох частин:

  • перша презентує архітектурні відповіді на проблеми занепаду міст та постіндустріальних ландшафтів у Північно-Східній Англії;
  • друга досліджує територію навколо креативної спільноти «IZONE» у Києві, що займає одну з будівель діючого Київського суднобудівельно-судноремонтного заводу на Подолі.

Хто є учасниками виставки

Учасниками «Living by Industry» стали молоді британські архітектори та спеціалісти з урбаністики – зокрема, серед них є студенти Нортумбрійського та Ланкастерського університетів. Під керівництвом кураторів вони створили проекти, які в майбутньому можуть перетворити закинуті заводи та фабрики у процвітаючі райони. Виставка покликана розкрити бачення молодих архітекторів та урбаністів у цьому напрямку.

Як довго триватимуть заходи

Виставка триватиме з 27 квітня по 14 травня 2017 року у будівлі креативної спільноти «IZONE». Всі бажаючі можуть побачити напрацювання групи кураторів, архітекторів та дослідників міського простору на власні очі.

Джерело: Hromadske

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: