Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У Києві пройде арт-ярмарок із 23 європейськими галереями

U Kyjevi projde art-jarmarok iz 23 jevropejśkymy galerejamy

Міжнародний фестиваль сучасного мистецтва Kyiv Art Week стартує 4 травня.
Mižnarodnyj festyvaľ sučasnogo mystectva Kyiv Art Week startuje 4 travnja.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Kyiv Art Week відбудеться у Комплексі Торонто-Київ. За словами організаторів, під час грандіозного арт-ярмарку буде зібрано 23 галереї, що послідовно займаються розвитком та підтримкою сучасного мистецтва в Німеччині, Україні, Грузії, Польщі та Бразилії. Де, хто і коли. На головній локації фестивалю в 2017 розмістяться Kyiv Art Fair, виставка Музей приватних колекцій та спецпроект арт-резиденції BIRUCHIY. Окрім цього, на вас чекають цікаві лекції провідних художників та експертів в галузі культури. Для участі в заходах фестивалю слід відвідати локацію в період з 4 по 7 травня 2017 року за адресою: вул. Велика Васильківська, 100.

Kyiv Art Week відбудеться у Комплексі «Торонто-Київ». За словами організаторів, під час грандіозного арт-ярмарку буде зібрано 23 галереї, що послідовно займаються розвитком та підтримкою сучасного мистецтва в Німеччині, Україні, Грузії, Польщі та Бразилії.

Де, хто і коли

На головній локації фестивалю в 2017 розмістяться «Kyiv Art Fair», виставка «Музей приватних колекцій» та спецпроект арт-резиденції BIRUCHIY. Окрім цього, на вас чекають цікаві лекції провідних художників та експертів в галузі культури. Для участі в заходах фестивалю слід відвідати локацію в період з 4 по 7 травня 2017 року за адресою: вул. Велика Васильківська, 100.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: