fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

«КСД» видає книгу про жіночу емансипацію в Україні

«KSD» vydaje knygu pro žinoču emansypaciju v Ukraїni
Новинку презентують в рамках «Книжкового Арсеналу» у Києві у другій половині травня
Novynku prezentujuť v ramkah «Knyžkovogo Arsenalu» u Kyjevi u drugij polovyni travnja
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  В рамках Книжкового Арсеналу у травні 2017 року буде презентовано унікальну у своєму роді збірку з жіночої історії. Українські жінки у горнилі модернізації вийдуть у видавництві КСД під редакцією дослідниці та ґендерної активістки Оксани Кісь. Хто причетний до написання. Cеред авторок — учасниці Української Асоціації дослідниць жіночої історії Олена Стяжкіна, Марина Воронина, Маряна Байдак, Ольга Бежук, Мирослава Дядюк та багато інших. Орієнтовно презентацію призначено на 18 травня о 15:00 в залі Фарби в рамках Книжкового Арсеналу. Про що ця книга. Процеси модернізації стрімко вривалися у розмірене, зі століттями усталеним трибом і ритмами життя українських жінок кінця XIX ст. При цьому відбувалися радикальні зміни у їхніх соціальних ролях. Зміни зачіпали й повсякденні практики, систему цінностей, світогляд, сфери діяльності. Та що насправді нам відомо про те, як модернізація змінювала жінок і як самі жінки брали участь у процесах модернізації в Україні у найважливіший і переломний її період – у першій половині ХХ ст.? Де були і що робили українські жінки у вирішальні моменти історії України першої половини ХХ століття? Як змінювалося їхнє бачення власного призначення в добу тотальної модернізації? Як суспільство сприймало емансипацію жінок? Кінець ХІХ – початок ХХ ст. – поворотний період у світовій історії, коли змінювалося усе – і технології, і ідеології, і суспільні відносини. Ідеї жіночої емансипації поширилися у середовищі української інтелігенції та спонукали жінок різних верст прагнути розширення своїх прав та можливостей самореалізації. Та чи було тогочасне суспільство готове до серйозних змін у поглядах на гендерні відносини? Відповіді на всі ці питання можна буде знайти у новинці від КСД
Реклама 👇 Замовити

В рамках «Книжкового Арсеналу» у травні 2017 року буде презентовано унікальну у своєму роді збірку з жіночої історії. «Українські жінки у горнилі модернізації» вийдуть у видавництві «КСД» під редакцією дослідниці та ґендерної активістки Оксани Кісь.

Хто причетний до написання

Cеред авторок — учасниці Української Асоціації дослідниць жіночої історії Олена Стяжкіна, Марина Воронина, Мар’яна Байдак, Ольга Бежук, Мирослава Дядюк та багато інших. Орієнтовно презентацію призначено на 18 травня о 15:00 в залі «Фарби» в рамках «Книжкового Арсеналу».

Про що ця книга

Процеси модернізації стрімко вривалися у розмірене, зі століттями усталеним трибом і ритмами життя українських жінок кінця XIX ст. При цьому відбувалися радикальні зміни у їхніх соціальних ролях. Зміни зачіпали й повсякденні практики, систему цінностей, світогляд, сфери діяльності. Та що насправді нам відомо про те, як модернізація змінювала жінок і як самі жінки брали участь у процесах модернізації в Україні у найважливіший і переломний її період – у першій половині ХХ ст.? Де були і що робили українські жінки у вирішальні моменти історії України першої половини ХХ століття? Як змінювалося їхнє бачення власного призначення в добу тотальної модернізації? Як суспільство сприймало емансипацію жінок? Кінець ХІХ – початок ХХ ст. – поворотний період у світовій історії, коли змінювалося усе – і технології, і ідеології, і суспільні відносини. Ідеї жіночої емансипації поширилися у середовищі української інтелігенції та спонукали жінок різних верст прагнути розширення своїх прав та можливостей самореалізації. Та чи було тогочасне суспільство готове до серйозних змін у поглядах на гендерні відносини? Відповіді на всі ці питання можна буде знайти у новинці від «КСД»

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: