Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Івано-Франківськ створить новий комплекс для сортування твердих відходів

Ivano-Frankivśk stvoryť novyj kompleks dlja sortuvannja tverdyh vidhodiv

Мер Івано-Франківська оголосив прийом тендерних заявок до 22 травня 2017 року
Mer Ivano-Frankivśka ogolosyv pryjom tendernyh zajavok do 22 travnja 2017 roku
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Мер міста Руслан Марцинків заявив про оголошення тендеру на закупівлю сортувально-подрібнюючого комплексу для сортування твердих побутових відходів у Івано-Франківську. Для чого використовуватимуть нову систему. Згідно технічних вимог очікується, що комплекс для сортування та подрібнювання твердих побутових відходів (ТПВ) буде призначений для комбінованого сортування (ручне та механізоване сортування) з подрібненням великогабаритних відходів, виділенням відходів чорних та кольорових металів, склотари, пластмаси, дерева та паперу. Потужність комплексу має становити не менше 50 тис т щороку, а продуктивність — 12-15 т щогодини. Схема комплексу та сортувальної лінії Як визначать постачальника та розробника комплексу. Прийом документів на участь у тендері проводиться через систему електронних закупівель ProZorro. Кінцевий термін подачі заявок — 22 травня 2017 року.

Мер міста Руслан Марцинків заявив про оголошення тендеру на закупівлю сортувально-подрібнюючого комплексу для сортування твердих побутових відходів у Івано-Франківську.

Для чого використовуватимуть нову систему

Згідно технічних вимог очікується, що комплекс для сортування та подрібнювання твердих побутових відходів (ТПВ) буде призначений для комбінованого сортування (ручне та механізоване сортування) з подрібненням великогабаритних відходів, виділенням відходів чорних та кольорових металів, склотари, пластмаси, дерева та паперу. Потужність комплексу має становити не менше 50 тис т щороку, а продуктивність — 12-15 т щогодини.

Схема комплексу та сортувальної лінії

Як визначать постачальника та розробника комплексу

Прийом документів на участь у тендері проводиться через систему електронних закупівель ProZorro. Кінцевий термін подачі заявок — 22 травня 2017 року.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: