fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

11 травня українцям представлять «Чорного лебедя» Талеба

11 travnja ukraїncjam predstavljať «Čornogo lebedja» Taleba
Усіх, хто шанує україномовний нон-фікшн, запрошують на презентацію довгoочікуваного українського перекладу знакового твору Насіма Талеба «Чорний лебідь», що виходить у видавництві «Наш Формат»
Usih, hto šanuje ukraїnomovnyj non-fikšn, zaprošujuť na prezentaciju dovgoočikuvanogo ukraїnśkogo perekladu znakovogo tvoru Nasima Taleba «Čornyj lebiď», ščo vyhodyť u vydavnyctvi «Naš Format»
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Робота Насіма Талеба вважається однією із найбільш знакових щодо кризового менеджменту та реагування на виклики сучасного суспільства в плані економіки та технологій. Відтепер вона буде доступна для українських читачів рідною для них мовою. Під час презентації присутні дискутуватимуть про питання, підняті у книжці, разом із перекладачем Миколою Климчуком. До розмови також долучаться засновник видавнцтва Наш Формат Владислав Кириченко та Станіслав Подячев, випускник kmbs та підприємець у сфері віртуальних валют. Що це за книга. Чорний лебідь — це пристрасний, іронічний і глибокий екскурс у філософію, математику й епістемологію ймовірності, який приніс автору світову славу, зауважують представники українського видавництва. Періодичне видання Sunday Times включило цю книжку до переліку 12 найвпливовіших книг, написаних після Другої Світової війни. Чому ця книга важлива. У ній Насім Талеб передбачив економічну кризу 2008-го року. Лише за перше десятиліття XXI століття людство пережило низку важких потрясінь: теракт 11 вересня 2001 року, війну в Осетії та світову фінансову кризу. Усі вони здавалися абсолютно неможливими – поки не відбулися. Насім Талеб називає такі непередбачувані події чорними лебедями. На його думку, саме вони дають поштовх як історії людства загалом, так і життю кожного з нас. Як можна приборкати чорних ледебів, і йдеться у книзі. Видання рекомендоване для прочитання усім, кому часто доводиться приймати рішення на основі неочевидних сигналів про зміни.
Реклама 👇 Замовити

Робота Насіма Талеба вважається однією із найбільш знакових щодо кризового менеджменту та реагування на виклики сучасного суспільства в плані економіки та технологій. Відтепер вона буде доступна для українських читачів рідною для них мовою. Під час презентації присутні дискутуватимуть про питання, підняті у книжці, разом із перекладачем Миколою Климчуком. До розмови також долучаться засновник видавнцтва «Наш Формат» Владислав Кириченко та Станіслав Подячев, випускник kmbs та підприємець у сфері віртуальних валют.

Що це за книга

«Чорний лебідь» — це пристрасний, іронічний і глибокий екскурс у філософію, математику й епістемологію ймовірності, який приніс автору світову славу, зауважують представники українського видавництва. Періодичне видання Sunday Times включило цю книжку до переліку 12 найвпливовіших книг, написаних після Другої Світової війни.

Чому ця книга важлива

У ній Насім Талеб передбачив економічну кризу 2008-го року. Лише за перше десятиліття XXI століття людство пережило низку важких потрясінь: теракт 11 вересня 2001 року, війну в Осетії та світову фінансову кризу. Усі вони здавалися абсолютно неможливими – поки не відбулися. Насім Талеб називає такі непередбачувані події «чорними лебедями». На його думку, саме вони дають поштовх як історії людства загалом, так і життю кожного з нас. Як можна приборкати «чорних ледебів», і йдеться у книзі. Видання рекомендоване для прочитання усім, кому часто доводиться приймати рішення на основі неочевидних «сигналів» про зміни.

Джерело: «Наш Формат»

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: