Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

11 травня українцям представлять «Чорного лебедя» Талеба

11 travnja ukraїncjam predstavljať «Čornogo lebedja» Taleba

Усіх, хто шанує україномовний нон-фікшн, запрошують на презентацію довгoочікуваного українського перекладу знакового твору Насіма Талеба «Чорний лебідь», що виходить у видавництві «Наш Формат»
Usih, hto šanuje ukraїnomovnyj non-fikšn, zaprošujuť na prezentaciju dovgoočikuvanogo ukraїnśkogo perekladu znakovogo tvoru Nasima Taleba «Čornyj lebiď», ščo vyhodyť u vydavnyctvi «Naš Format»
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Під час презентації присутні дискутуватимуть про питання, підняті у книжці, разом із перекладачем Миколою Климчуком, засновником Нашого Формату Владиславом Кириченком та Станіславом Подячевим, випускником kmbs та підприємцем у сфері віртуальних валют. Що це за книга. Чорний лебідь — це пристрасний, іронічний і глибокий екскурс у філософію, математику й епістемологію ймовірності, який приніс автору світову славу. Газета Sunday Times включила книжку до переліку 12 найвпливовіших книг, написаних після Другої Світової війни. Чому ця книга важлива. У ній Насім Талеб передбачив економічну кризу 2008-го року. Лише за перше десятиліття XXI століття людство пережило низку важких потрясінь: теракт 11 вересня 2001 року, війну в Осетії та світову фінансову кризу. Усі вони здавалися абсолютно неможливими – поки не відбулися. Насім Талеб називає такі непередбачувані події чорними лебедями. На його думку, саме вони дають поштовх як історії людства загалом, так і життю кожного з нас. Як можна приборкати чорних ледебів, і йдеться у книзі.

Під час презентації присутні дискутуватимуть про питання, підняті у книжці, разом із перекладачем Миколою Климчуком, засновником «Нашого Формату» Владиславом Кириченком та Станіславом Подячевим, випускником kmbs та підприємцем у сфері віртуальних валют.

Що це за книга

«Чорний лебідь» — це пристрасний, іронічний і глибокий екскурс у філософію, математику й епістемологію ймовірності, який приніс автору світову славу. Газета Sunday Times включила книжку до переліку 12 найвпливовіших книг, написаних після Другої Світової війни.

Чому ця книга важлива

У ній Насім Талеб передбачив економічну кризу 2008-го року. Лише за перше десятиліття XXI століття людство пережило низку важких потрясінь: теракт 11 вересня 2001 року, війну в Осетії та світову фінансову кризу. Усі вони здавалися абсолютно неможливими – поки не відбулися. Насім Талеб називає такі непередбачувані події «чорними лебедями». На його думку, саме вони дають поштовх як історії людства загалом, так і життю кожного з нас. Як можна приборкати «чорних ледебів», і йдеться у книзі.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: