Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Річковий трамвай поєднає столицю із іншими містами по Дніпру

Ričkovyj tramvaj pojednaje stolycju iz inšymy mistamy po Dnipru

Плани щодо річкових трамваїв у Києві пов’язані із проведенням Євробачення у травні — втім, представники влади кажуть, що хочуть зробити річковий рух постійним
Plany ščodo ričkovyh tramvaїv u Kyjevi pov’jazani iz provedennjam Jevrobačennja u travni — vtim, predstavnyky vlady kažuť, ščo hočuť zrobyty ričkovyj ruh postijnym
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Мер Києва Віталій Кличко разом з міністром інфраструктури Володимиром Омеляном оглянули один із відремонтованих річкових трамваїв, які почнуть свою роботу у перших числах травня. Ці транспортні засоби курсуватимуть між Поштовою площею і набережною біля МВЦ. Що зроблять для запуску річкового трамваю За словами київського очільника, до європейського пісенного конкурсу запустять 7 річкових трамваїв, а якщо навантаження буде великим – додадуть ще 3. У свою чергу Володимир Омелян подякував Кличку за нову реконструйовану площу європейського зразка. «Вихід до Дніпра в районі річкового вокзалу завжди був проблемним і нетиповим для європейських столиць, але завдяки меру ми отримали сучасну площу та новий публічний простір в історичному серці Подолу», — зазначив Омелян. На Поштовій площі вже завершене спорудження естакади та тунелю. Також тут перекладені інженерні мережі та влаштовано верхні шари дорожнього покриття. А ще було встановлено дорожні знаки. Також була змонтована бар’єрна огорожа. На набережній Дніпра провели благоустрій і встановили сучасне вуличне освітлення.
27.04.2017,13:57
0
сайт Київського мера

Мер Києва Віталій Кличко разом з міністром інфраструктури Володимиром Омеляном оглянули один із відремонтованих річкових трамваїв, які почнуть свою роботу у перших числах травня. Ці транспортні засоби курсуватимуть між Поштовою площею і набережною біля МВЦ.

Що зроблять для запуску річкового трамваю

За словами київського очільника, до європейського пісенного конкурсу запустять 7 річкових трамваїв, а якщо навантаження буде великим – додадуть ще 3.

У свою чергу Володимир Омелян подякував Кличку за нову реконструйовану площу європейського зразка. «Вихід до Дніпра в районі річкового вокзалу завжди був проблемним і нетиповим для європейських столиць, але завдяки меру ми отримали сучасну площу та новий публічний простір в історичному серці Подолу», — зазначив Омелян.

Я сподіваюся, що річковий трамвай працюватиме у Києві не тільки під час Євробачення. Ми плануємо, що він курсуватиме не тільки в межах столиці, а й сполучатиме Київ з іншими містами, зокрема, з Каневом

На Поштовій площі вже завершене спорудження естакади та тунелю. Також тут перекладені інженерні мережі та влаштовано верхні шари дорожнього покриття. А ще було встановлено дорожні знаки. Також була змонтована бар’єрна огорожа. На набережній Дніпра провели благоустрій і встановили сучасне вуличне освітлення.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: