Безконтактні банківські картки у Києві можна буде застосовувати як проїзні або для отримання передплати поїздок зі знижками.
Як працюватиме нова можливість оплати
Заступник голови КМДА Микола Поворозник зазначив, що платіжна система в столичному метрополітені прийматиме для оплати не тільки картки «Mastercard», а й банківської системи «Visa» та платіжної системи «Простір». Кожен із пасажирів зможе обрати тарифний план метрополітену відповідно до своїх потреб. Зокрема пасажири, котрі користуються метро двічі й менше на добу, зможуть отримати знижку на переодплату поїздок і користуватися цими пільговими поїздками упродовж необмеженого часу.
Як змінюватиметься ціна в залежності від кількості
Чим більшу кількість поїздок буде придбано, тим нижчою буде вартість. Від 1 до 9 поїздок коштуватимуть 4 грн; від 10 до 19 – 3,90 грн (-3% від початкової вартості однієї поїздки); між 20 та 29 – 3,80 грн (-5%); 30-39 поїздок – 3,70 грн (-8%); 40-49 поїздок – 3,60 грн (-10%); понад 50 поїздок – 3,50 грн (-13%).

Фото: КМДА
Скільки коштуватимуть безлімітні проїзні
Також пасажири зможуть підключити до своїх безконтактних банківських карток безлімітні проїзні на місяць, або за півціни – на півмісяця. Для проїзних діятимуть такі тарифи: без ліміту на місяць – 300 грн; без ліміту на півмісяця – 150 грн.
Що робити тим, у кого немає потреби у певній кількості поїздок чи безлімітному використанні підземки
Пасажири, які користуються столичною підземкою нечасто, можуть і надалі оплачувати разові проїздки безпосередньо на жовтих турнікетах безконтактними картками «Mastercard». Передплатити поїздки чи підключити безлімітний проїзний для використання безконтактної картки «Mastercard» можна самостійно у платіжних терміналах і касах станцій.
Коли нова система оплат почне працювати в київському метро
До кінця травня 2017 року ці опції будуть доступні на всіх станціях столичної підземки.
Вже понад три роки ми розповідаємо вам про нові можливості. Будемо вдячні за підтримку!
Додати коментар