Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Трек гурту «ДахаБраха» з’явився у серіалі Fargo

Trek gurtu «DahaBraha» z'javyvsja u seriali Fargo

Українські музиканти прозвучали у новому сезоні американського популярного серіалу
Ukraїnśki muzykanty prozvučaly u novomu sezoni amerykanśkogo populjarnogo serialu
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Трек «Шо з-под дуба» можна почути у другій серії нового, третього, сезону серіалу Fargo. Що це за серіал «Фарго» — американський серіал каналу FX. Першоосновою для нього стала однойменна картина братів Коенів, які є виконавчими продюсерами шоу. Перша серія третього сезону зявилася в ефірі 19 квітня 2017 року. Юен МакГрегор виконав у серіалі 2 ролі — зіграв 2 братів. Про який трек йдеться Гурт «ДахаБраха» також виконував трек «Шо з-под дуба» в ефірі американської радіостанції KEXP та в шоу каналу «BBC Two». А звучить він ось так: Хто такі «ДахаБраха» «ДахаБраха» — український музичний гурт, котрий свій стиль музики називає етно-хаосом. Його сформував Влад Троїцький у театрі «Дах». На рахунку команди станом на 2017 рік — 5 окремих альбомів («На добраніч», «Ягудки», «На межі», «Light» та «Шлях») і один, записаний разом із білоруським тріо PortMone («Хмелева project»). «ДахаБраха» виступала на низці українських та світових фестивалів, у тому числі на Glastonbury в 2016 році. Влітку 2017 року гурт втретє виступить на фестивалі Sziget в Угорщині.

Трек «Шо з-под дуба» можна почути у другій серії нового, третього, сезону серіалу Fargo.

Що це за серіал

«Фарго» — американський серіал каналу FX. Першоосновою для нього стала однойменна картина братів Коенів, які є виконавчими продюсерами шоу. Перша серія третього сезону з’явилася в ефірі 19 квітня 2017 року. Юен МакГрегор виконав у серіалі 2 ролі — зіграв 2 братів.

Про який трек йдеться

Гурт «ДахаБраха» також виконував трек «Шо з-под дуба» в ефірі американської радіостанції KEXP та в шоу каналу «BBC Two». А звучить він ось так:

Хто такі «ДахаБраха»

«ДахаБраха» — український музичний гурт, котрий свій стиль музики називає етно-хаосом. Його сформував Влад Троїцький у театрі «Дах». На рахунку команди станом на 2017 рік — 5 окремих альбомів («На добраніч», «Ягудки», «На межі», «Light» та «Шлях») і один, записаний разом із білоруським тріо PortMone («Хмелева project»). «ДахаБраха» виступала на низці українських та світових фестивалів, у тому числі на Glastonbury в 2016 році. Влітку 2017 року гурт втретє виступить на фестивалі Sziget в Угорщині.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: