Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У Тернополі проходить конференція юристів із 9 країн Європи

U Ternopoli prohodyť konferencija jurystiv iz 9 kraїn Jevropy

Представники 9 країн Європи приїхали до Тернополя. Мета зустрічі – обмін досвідом в рамках Міжнародної науково-практичної конференції «Україна в умовах реформування правової системи: сучасні реалії та міжнародний досвід»
Predstavnyky 9 kraїn Jevropy pryїhaly do Ternopolja. Meta zustriči – obmin dosvidom v ramkah Mižnarodnoї naukovo-praktyčnoї konferenciї «Ukraїna v umovah reformuvannja pravovoї systemy: sučasni realiї ta mižnarodnyj dosvid»
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Фахівці наукових та юридичних шкіл Польщі, Словаччини, Чехії, Німеччини, Люксембурга, Білорусі, Ізраїля, Литви та інших країн зібралися у Тернополі для обміну досвідом. Тут вони, аби розказати про свої кейси і почути, чого досягли сьогодні українські правники. Що саме передбачає формат заходу. Великі сподівання покладає на конференцію у Тернополі координатор проектів ОБСЄ в Україні, посол Литви Вайдотас Верба. Він стверджує, що представники місії ОБСЄ завжди і всюди підтримують будь-які реформи та зміни, якщо вони несуть покращення для країни — навіть не беручи до увагу розмір міст чи кількість населення у певному регіоні: Все потрібно змінювати одночасно. Немає бути такого, що спочатку зробимо одне, а потім мінятимемо інше. Систему потрібно налагоджувати та реформувати всю й одразу. Починати з конституційної реформи і закінчити реформою судів та юридичної освіти Посол стверджує, що для ОБСЄ важливе будь-яке партнерство. Але треба не забувати про збереження темпу реформ та про дотримання вимог закону в усіх питаннях: Закон та верховенство права – це те, з чого все починається. Європа – це закон. Європа – це верховенство права. Європейські принципи та цінності повинні стати взірцем для інших країн

Фахівці наукових та юридичних шкіл Польщі, Словаччини, Чехії, Німеччини, Люксембурга, Білорусі, Ізраїля, Литви та інших країн зібралися у Тернополі для обміну досвідом. Тут вони, аби розказати про свої кейси і почути, чого досягли сьогодні українські правники.

Що саме передбачає формат заходу

Великі сподівання покладає на конференцію у Тернополі координатор проектів ОБСЄ в Україні, посол Литви Вайдотас Верба. Він стверджує, що представники місії ОБСЄ завжди і всюди підтримують будь-які реформи та зміни, якщо вони несуть покращення для країни — навіть не беручи до увагу розмір міст чи кількість населення у певному регіоні:

Все потрібно змінювати одночасно. Немає бути такого, що спочатку зробимо одне, а потім мінятимемо інше. Систему потрібно налагоджувати та реформувати всю й одразу. Починати з конституційної реформи і закінчити реформою судів та юридичної освіти

Посол стверджує, що для ОБСЄ важливе будь-яке партнерство. Але треба не забувати про збереження темпу реформ та про дотримання вимог закону в усіх питаннях:

Закон та верховенство права – це те, з чого все починається. Європа – це закон. Європа – це верховенство права. Європейські принципи та цінності повинні стати взірцем для інших країн

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: