У Тернополі проходить конференція юристів із 9 країн Європи

U Ternopoli prohodyť konferencija jurystiv iz 9 kraїn Jevropy

Представники 9 країн Європи приїхали до Тернополя. Мета зустрічі – обмін досвідом в рамках Міжнародної науково-практичної конференції «Україна в умовах реформування правової системи: сучасні реалії та міжнародний досвід»

Predstavnyky 9 kraїn Jevropy pryїhaly do Ternopolja. Meta zustriči – obmin dosvidom v ramkah Mižnarodnoї naukovo-praktyčnoї konferenciї «Ukraїna v umovah reformuvannja pravovoї systemy: sučasni realiї ta mižnarodnyj dosvid»

Ви читаєте: У Тернополі проходить конференція юристів із 9 країн Європи
Наступний пост:

Фахівці наукових та юридичних шкіл Польщі, Словаччини, Чехії, Німеччини, Люксембурга, Білорусі, Ізраїля, Литви та інших країн зібралися у Тернополі для обміну досвідом —аби розказати про свої кейси і почути, чого досягли сьогодні українські правники.

Великі сподівання покладає на конференцію у Тернополі координатор проектів ОБСЄ в Україні, посол Литви Вайдотас Верба. Він стверджує, що представники місії ОБСЄ завжди і всюди підтримують будь-які реформи та зміни, якщо вони несуть покращення для країни — навіть не беручи до увагу розмір міст чи кількість населення у певному регіоні:

Все потрібно змінювати одночасно. Немає бути такого, що спочатку зробимо одне, а потім мінятимемо інше. Систему потрібно налагоджувати та реформувати всю й одразу. Починати з конституційної реформи і закінчити реформою судів та юридичної освіти

Посол стверджує, що для ОБСЄ важливе будь-яке партнерство, але треба не забувати про збереження темпу реформ та про дотримання вимог закону в усіх питаннях:

Закон та верховенство права – це те, з чого все починається. Європа – це закон, Європа – це верховенство права. Європейські принципи та цінності повинні стати взірцем для інших країн

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: