fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У Тернополі — конференція юристів із 9 країн Європи

U Ternopoli — konferencija jurystiv iz 9 kraїn Jevropy
Представники 9 країн Європи приїхали до Тернополя. Мета зустрічі – обмін досвідом в рамках Міжнародної науково-практичної конференції «Україна в умовах реформування правової системи: сучасні реалії та міжнародний досвід»
Predstavnyky 9 kraїn Jevropy pryїhaly do Ternopolja. Meta zustriči – obmin dosvidom v ramkah Mižnarodnoї naukovo-praktyčnoї konferenciї «Ukraїna v umovah reformuvannja pravovoї systemy: sučasni realiї ta mižnarodnyj dosvid»
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Фахівці наукових та юридичних шкіл Польщі, Словаччини, Чехії, Німеччини, Люксембурга, Білорусі, Ізраїля, Литви та інших країн зібралися у Тернополі для обміну досвідом. Тут вони, аби розказати про свої кейси і почути, чого досягли сьогодні українські правники. На часі дізнатися більше про цей захід та про основні теми, які обговорюють його учасники. Що саме передбачає формат заходу у Тернополі. Великі сподівання покладає на конференцію у цьому місті координатор проектів ОБСЄ в Україні, посол Литви Вайдотас Верба. Він стверджує, що представники місії ОБСЄ завжди і всюди підтримують будь-які реформи та зміни, якщо вони несуть покращення для країни — навіть не беручи до увагу розмір міст чи кількість населення у певному регіоні. За його словами, все потрібно змінювати одночасно. Немає бути такого, що спочатку зробимо одне, а потім мінятимемо інше. Систему потрібно налагоджувати та реформувати всю й одразу. Починати з конституційної реформи і закінчити реформою судів та юридичної освіти, підкреслив пан посол. Посол стверджує, що для ОБСЄ важливе будь-яке партнерство. Але треба не забувати про збереження темпу реформ та про дотримання вимог закону в усіх питаннях. Далі — пряма мова: Закон та верховенство права – це те, з чого все починається. Європа – це закон. Європа – це верховенство права. Європейські принципи та цінності повинні стати взірцем для інших країн. . .
26.04.2017,13:18
0
Pixabay, CC
Реклама 👇 Замовити

Фахівці наукових та юридичних шкіл Польщі, Словаччини, Чехії, Німеччини, Люксембурга, Білорусі, Ізраїля, Литви та інших країн зібралися у Тернополі для обміну досвідом. Тут вони, аби розказати про свої кейси і почути, чого досягли сьогодні українські правники. На часі дізнатися більше про цей захід та про основні теми, які обговорюють його учасники.

Що саме передбачає формат заходу у Тернополі

Великі сподівання покладає на конференцію у цьому місті координатор проектів ОБСЄ в Україні, посол Литви Вайдотас Верба. Він стверджує, що представники місії ОБСЄ завжди і всюди підтримують будь-які реформи та зміни, якщо вони несуть покращення для країни — навіть не беручи до увагу розмір міст чи кількість населення у певному регіоні. За його словами, все потрібно змінювати одночасно. Немає бути такого, що спочатку зробимо одне, а потім мінятимемо інше. Систему потрібно налагоджувати та реформувати всю й одразу. Починати з конституційної реформи і закінчити реформою судів та юридичної освіти, підкреслив пан посол.

Посол стверджує, що для ОБСЄ важливе будь-яке партнерство. Але треба не забувати про збереження темпу реформ та про дотримання вимог закону в усіх питаннях. Далі — пряма мова:

Закон та верховенство права – це те, з чого все починається. Європа – це закон. Європа – це верховенство права. Європейські принципи та цінності повинні стати взірцем для інших країн

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: