fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Український Telegram-бот із моніторингу ФОПів запускає платну підписку

Ukraїnśkyj Telegram-bot iz monitoryngu FOPiv zapuskaje platnu pidpysku
Тепер дізнатися ще більше актуальної інформації про контрагентів та суб’єктів підприємницької діяльності можна буде через Telegram — але на платній основі
Teper diznatysja šče biľše aktuaľnoї informaciї pro kontragentiv ta sub’jektiv pidpryjemnyćkoї dijaľnosti možna bude čerez Telegram — ale na platnij osnovi
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Підписники українського Telegram-бота OpenDataBot отримали сьогодні сповіщення про запуск професійних платних акаунтів із декількома перевагами. На часі дізнатися більше про запропоновані зміни. Що отримає користувач платної підписки OpenDataBot. Отримання повної інформації з Єдиного державного реєстру щодо компаній, які цікавлять користувача як клієнти чи ділові партнери. Щоденний моніторинг всіх компаній та повідомлення про зміни власників компаній, підписантів та реєстраційних даних щодо обраних компаній. Скільки коштуватиме передплата. Зазначені вище інформаційні послуги з використанням бота в популярному месенджері обійдуться правнику чи підприємцеві у 270 грн щомісячно: Що варто знати про OpenDataBot. Проект працює із реєстрами відкритих даних. Він дає змогу автоматизувати пошук та отримання необхідної інформації з відкритих джерел, котрі стосуються підприємницької діяльності в Україні. Керує проектом Олексій Іванкін. Ідея створення подібного сервісу — за його словами — виникла ще у 2013 році. Тоді його компанія мала низку судових проблем із рейдерським захопленням. Після запуску у квітні 2016 року онлайн-реєстру українських компаній та підприємців було вирішено створити бот для Telegram, котрий би ці дані опрацьовував: Ми використовуємо дані, які розміщуються на Відкритому державному ресурсі відкритих даних. В першу чергу, це — Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань. . . Читайте також про те, як можна використовувати Telegram для потреб медіа. Цей месенджер набуває в Україні дедалі більшої популярності.
Реклама 👇 Замовити

Підписники українського Telegram-бота OpenDataBot отримали сьогодні сповіщення про запуск професійних платних акаунтів із декількома перевагами. На часі дізнатися більше про запропоновані зміни.

Що отримає користувач платної підписки OpenDataBot

  • Отримання повної інформації з Єдиного державного реєстру щодо компаній, які цікавлять користувача як клієнти чи ділові партнери.
  • Щоденний моніторинг всіх компаній та повідомлення про зміни власників компаній, підписантів та реєстраційних даних щодо обраних компаній.

Скільки коштуватиме передплата

Зазначені вище інформаційні послуги з використанням бота в популярному месенджері обійдуться правнику чи підприємцеві у 270 грн щомісячно:

Український Telegram-бот із моніторингу ФОПів запускає платну підписку 1

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

Що варто знати про OpenDataBot

Проект працює із реєстрами відкритих даних. Він дає змогу автоматизувати пошук та отримання необхідної інформації з відкритих джерел, котрі стосуються підприємницької діяльності в Україні. Керує проектом Олексій Іванкін. Ідея створення подібного сервісу — за його словами — виникла ще у 2013 році. Тоді його компанія мала низку судових проблем із рейдерським захопленням. Після запуску у квітні 2016 року онлайн-реєстру українських компаній та підприємців було вирішено створити бот для Telegram, котрий би ці дані опрацьовував:

Ми використовуємо дані, які розміщуються на Відкритому державному ресурсі відкритих даних. В першу чергу, це — Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань

Читайте також про те, як можна використовувати TelegramУкраїнський Telegram-бот із моніторингу ФОПів запускає платну підписку 2Українські digital-фахівці — про Telegram як (не)можливий «новий Facebook» для потреб медіа. Цей месенджер набуває в Україні дедалі більшої популярності.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: