fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

ЄС влітку скасовує плату за роумінг

JeS vlitku skasovuje platu za rouming
Починаючи із 15 червня, не треба буде сплачувати додатково за роумінг при пересуванні між країнами, що входять до Євросоюзу
Počynajučy iz 15 červnja, ne treba bude splačuvaty dodatkovo za rouming pry peresuvanni miž kraїnamy, ščo vhodjať do Jevrosojuzu
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Рада ЄС затвердила перехід на безкоштовний роумінг для європейських користувачів на території всіх країн спільноти. На часі дізнатися докладніше про це. Що зміниться для мобільного зв’язку на території країн-учасниць. На засіданні було ухвалено законодавче рішення щодо обмеження суми платежів з боку провайдерів мобільного звязку одне одному. Це актуально для надання роумінгу на всьому просторі Євроспільноти. Починаючи із 15 червня 2017 року користувачі з мобільними телефонами, які подорожують в інші країни Союзу, зможуть телефонувати, відправляти текстові повідомлення або здійснювати пошук в мережі без сплати будь-яких додаткових витрат. Такий крок є позитивним для розвитку телеком-послуг серед країн-учасниць, зауважують у ЄС. А як бути із дзвінками до європейських країн, котрі не входять до ЄС?. Документом також передбачено, що роумінг без доплати незабаром після 15 червня буде наданий Ісландії, Ліхтенштейні та Норвегії, що не входять до Євросоюзу. Це дозволить країнам-партнерам встановлювати тісніше спілкування. Коли європейці поїдуть в літню відпустку, вони зможуть насолодитися свободою мобільного звязку та інтернетом за кордоном, як у себе вдома. ЄС полегшує наше життя дуже практичними способами. Еммануель Маллен. міністр із конкурентоспроможності, цифрової, морської та сервісної економіки Мальти. Розвиток мобільного зв’язку між країнами ЄС за рахунок пільгових тарифів — ще один крок до розбудови мобільності та телекомунікаційних можливостей Євросоюзу. Також читайте про умови безвізу із Європейським Союзом.
Реклама 👇 Замовити

Рада ЄС затвердила перехід на безкоштовний роумінг для європейських користувачів на території всіх країн спільноти. На часі дізнатися докладніше про це.

Що зміниться для мобільного зв’язку на території країн-учасниць

На засіданні було ухвалено законодавче рішення щодо обмеження суми платежів з боку провайдерів мобільного зв’язку одне одному. Це актуально для надання роумінгу на всьому просторі Євроспільноти. Починаючи із 15 червня 2017 року користувачі з мобільними телефонами, які подорожують в інші країни Союзу, зможуть телефонувати, відправляти текстові повідомлення або здійснювати пошук в мережі без сплати будь-яких додаткових витрат. Такий крок є позитивним для розвитку телеком-послуг серед країн-учасниць, зауважують у ЄС.

А як бути із дзвінками до європейських країн, котрі не входять до ЄС?

Документом також передбачено, що роумінг без доплати незабаром після 15 червня буде наданий Ісландії, Ліхтенштейні та Норвегії, що не входять до Євросоюзу. Це дозволить країнам-партнерам встановлювати тісніше спілкування.

Коли європейці поїдуть в літню відпустку, вони зможуть насолодитися свободою мобільного зв'язку та інтернетом за кордоном, як у себе вдома. ЄС полегшує наше життя дуже практичними способами

Еммануель Маллен, міністр із конкурентоспроможності, цифрової, морської та сервісної економіки Мальти

Розвиток мобільного зв’язку між країнами ЄС за рахунок пільгових тарифів — ще один крок до розбудови мобільності та телекомунікаційних можливостей Євросоюзу. Також читайте про умови безвізуЄС влітку скасовує плату за роумінг 1Як працюватиме безвіз з ЄС із Європейським Союзом.

Теґи: анонси, ЄС
Джерело: Hromadske

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: