Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У киян є можливість робити благодійні внески NFC-платежами в кіно

U kyjan je možlyvisť robyty blagodijni vnesky NFC-platežamy v kino

Купуючи поп-корн, не забувайте про благодійність. До цього вас закликають у київському кінотеатрі «Планета Кіно»
Kupujučy pop-korn, ne zabuvajte pro blagodijnisť. Do ćogo vas zaklykajuť u kyїvśkomu kinoteatri «Planeta Kino»
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  У столичному кінотеатрі «Планета Кіно» встановили пристрій для пожертв із підтримкою технології NFC. З його допомогою кияни зможуть робити благодійні внески із використанням безконтактної оплати Pay Pass чи Pay Wave з платіжних карток Visa чи MasterCard. Як це працює на практиці Починаючи із 22 квітня 2017 року, відвідувачі кінотеатру зможуть здійснити благодійний внесок через автомат із назвою NFC Donation Box. Для цього потрібно піднести пластикову картку із безконтактним чіпом до NFC-датчика. З рахунку благодійника при цьому списується сума у 60 грн на допомогу онкохворим дітям. Ці кошти підуть на реалізацію проекту «Діти проти Раку». Як дізнатися, скільки людей вже долучилися до ініціативи NFC Donation Box має вбудований мультимедійний екран. Він у режимі реального часу інформує людей про те, скільки коштів надійшло на рахунок програми, а також висвітлює дані про те, які ці кошти використовуються.

У столичному кінотеатрі «Планета Кіно» встановили пристрій для пожертв із підтримкою технології NFC. З його допомогою кияни зможуть робити благодійні внески із використанням безконтактної оплати Pay Pass чи Pay Wave з платіжних карток Visa чи MasterCard.

Як це працює на практиці

Починаючи із 22 квітня 2017 року, відвідувачі кінотеатру зможуть здійснити благодійний внесок через автомат із назвою NFC Donation Box. Для цього потрібно піднести пластикову картку із безконтактним чіпом до NFC-датчика. З рахунку благодійника при цьому списується сума у 60 грн на допомогу онкохворим дітям. Ці кошти підуть на реалізацію проекту «Діти проти Раку».

Як дізнатися, скільки людей вже долучилися до ініціативи

NFC Donation Box має вбудований мультимедійний екран. Він у режимі реального часу інформує людей про те, скільки коштів надійшло на рахунок програми, а також висвітлює дані про те, які ці кошти використовуються.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: