Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Смартфон проти сміття — новинка від Мінприроди

Smartfon proty smittja — novynka vid Minpryrody

Відомство випустило власні додатки для iOS та Android, котрі допоможуть у подоланні проблеми стихійних звалищ
Vidomstvo vypustylo vlasni dodatky dlja iOS ta Android, kotri dopomožuť u podolanni problemy styhijnyh zvalyšč
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  На жаль, не всі наші співгромадяни вміють відпочивати, не засмічуючи довкілля. Міністерство екології та природних ресурсів України презентувало безкоштовні мобільні додатки, мета яких — допомогти у боротьбі зі стихійними сміттєзвалищами. Зробити свій внесок у це зможе кожен, у кого є смартфон. Як це працюватиме. Розробка доступна у версії для смартфонів Android та iPhone. Після встановлення додатку користувач може сфотографувати на телефон виявлене сміттєзвалище, а потім надіслати світлину на інтерактивну мапу Мінприроди. Розміщена публікація автоматично буде вважатися офіційним зверненням до органу державної влади. Кожен знімок має геолокаційну прив’язку. Передану інформацію опрацьовуватиме модератор Мінприроди: внесе на електронну мапу і відразу направить у вигляді звернень до відповідних органів влади, які відповідають за прибирання сміття. Згідно із законодавством, на здійснення цих заходів відведено 30 календарних днів. Що робити, якщо скарга не подіяла. Зазначається, що громадяни можуть простежити, як місцева влада відреагувала та опрацювала розміщене звернення. Якщо запит не було виконано чи виконано неналежним чином, Мінприроди обіцяє повторно розглядати скарги та разом із екоінспекторами ДЕІ змушувати місцеву владу до виконання своїх безпосередніх обов’язків.

На жаль, не всі наші співгромадяни вміють відпочивати, не засмічуючи довкілля. Міністерство екології та природних ресурсів України презентувало безкоштовні мобільні додатки, мета яких — допомогти у боротьбі зі стихійними сміттєзвалищами. Зробити свій внесок у це зможе кожен, у кого є смартфон.

Як це працюватиме

Розробка доступна у версії для смартфонів Android та iPhone. Після встановлення додатку користувач може сфотографувати на телефон виявлене сміттєзвалище, а потім надіслати світлину на інтерактивну мапу Мінприроди. Розміщена публікація автоматично буде вважатися офіційним зверненням до органу державної влади. Кожен знімок має геолокаційну прив’язку. Передану інформацію опрацьовуватиме модератор Мінприроди: внесе на електронну мапу і відразу направить у вигляді звернень до відповідних органів влади, які відповідають за прибирання сміття. Згідно із законодавством, на здійснення цих заходів відведено 30 календарних днів.

Що робити, якщо скарга не подіяла

Зазначається, що громадяни можуть простежити, як місцева влада відреагувала та опрацювала розміщене звернення. Якщо запит не було виконано чи виконано неналежним чином, Мінприроди обіцяє повторно розглядати скарги та разом із екоінспекторами ДЕІ змушувати місцеву владу до виконання своїх безпосередніх обов’язків.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: