fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Із 19 липня 2017-го українські підприємці можуть не користуватися печатками

Iz 19 lypnja 2017-go ukraїnśki pidpryjemci možuť ne korystuvatysja pečatkamy
Згідно із законом, держорганам забороняється вимагати наявність печатки на документах. Із 19 липня наявність або відсутність печатки не матиме жодних юридичних наслідків
Zgidno iz zakonom, deržorganam zaboronjajeťsja vymagaty najavnisť pečatky na dokumentah. Iz 19 lypnja najavnisť abo vidsutnisť pečatky ne matyme žodnyh jurydyčnyh naslidkiv
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Використання бізнесом печаток в Україні скоро стане необов’язковим. Закон про внесення змін у деякі законодавчі акти України щодо використання печаток юридичними особами та фізичними особами-підприємцями, яким, зокрема, встановлюється, що субєкт господарювання має право використовувати у своїй діяльності печатку, але її використання не є обовязковим, набуде чинності з 19 липня поточного року. Як скоро законодавча норм набуде чинності. Зазначений закон опубліковано 19 квітня в офіційній газеті Верховної Ради Голос України і набере чинності за три місяці після публікації. Що саме визначатиме закон стосовно печатки. Згідно із законом, державним органам забороняється вимагати наявність печатки на документах. Документом передбачається, що наявність або відсутність печатки не створює жодних юридичних наслідків. Крім того, вводиться адміністративна відповідальність за вимагання проставлення печатки на документі. Така дія передбачає штраф від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (це — еквівалент 850-1700 грн).
Реклама 👇 Замовити

Використання бізнесом печаток в Україні скоро стане необов’язковим. Закон про внесення змін у деякі законодавчі акти України щодо використання печаток юридичними особами та фізичними особами-підприємцями, яким, зокрема, встановлюється, що суб’єкт господарювання має право використовувати у своїй діяльності печатку, але її використання не є обов’язковим, набуде чинності з 19 липня поточного року.

Як скоро законодавча норм набуде чинності

Зазначений закон опубліковано 19 квітня в офіційній газеті Верховної Ради «Голос України» і набере чинності за три місяці після публікації.

Що саме визначатиме закон стосовно печатки

Згідно із законом, державним органам забороняється вимагати наявність печатки на документах. Документом передбачається, що наявність або відсутність печатки не створює жодних юридичних наслідків. Крім того, вводиться адміністративна відповідальність за вимагання проставлення печатки на документі. Така дія передбачає штраф від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (це — еквівалент 850-1700 грн).

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: