fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

З вітерцем за 25 — Uber запустився у Харкові

Z vitercem za 25 — Uber zapustyvsja u Harkovi
Орієнтовна вартість поїздок: Радмір Експохолл – ТРЦ «Французький бульвар»: 29-34 UAH Вокзал – готель Националь: 39-47 UAH Площа Конституціїи – ТРЦ «Магелан»: 56-70 UAH
Orijentovna vartisť poїzdok: Radmir Ekspoholl – TRC «Francuźkyj buľvar»: 29-34 UAH Vokzal – goteľ Nacyonaľ: 39-47 UAH Plošča Konstytuciїy – TRC «Magelan»: 56-70 UAH
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Харків став п’ятим містом в Україні, де жителі зможуть тепер замовляти автівку, але не користуватися традиційними службами таксі: після Києва, Одеси, Львову та Дніпра тут теж з’явився Uber. Скільки коштуватиме поїздка із новим сервісом. Тарифи на UberX у Харкові складатимуть 17 грн за подачу автівки та +4 грн за кожен кілометр подоланого шляху. Мінімальна вартість поїздки найпопулярнішим не-таксі складатиме для пасажира 25 грн. Сплатити за все це пасажири зможуть як готівкою, так і зареєстрованою у мобільному додатку банківською карткою. Усі платіжні дані при цьому є надійно захищеними. По завершенню кожної окремої поїздки на електронну пошту пасажира приходитиме квитанція із вичерпними даними: про місце подачі авто, маршрут, карту поїздки, а також інформацію про водія та деталізацію вартості. Чи буде харківський Uber аналогічним столичному?. Відмінність харківського Uber полягатиме у тому, що вперше на українському ринку жителі міста зможуть скористатися електромобілями. Це стало можливим завдяки партнерській угоді із службою Ecotaxi. Запуск прокоментували у керівництві компанії. За словами Олексія Стаха, котрий є генеральним менеджером Uber в Україні, з початку 2017 року це — вже четверте місто, і скрізь відзначено швидкий приріст водіїв та користувачів; а в цьому місті став доступний ще й великий парк електромобілів. Робота в напрямку розбудови безпечних та доступних перевезень буде продовжена, обіцяє топ-менеджер.
Реклама 👇 Замовити

Харків став п’ятим містом в Україні, де жителі зможуть тепер замовляти автівку, але не користуватися традиційними службами таксі: після Києва, Одеси, Львову та Дніпра тут теж з’явився Uber.

Скільки коштуватиме поїздка із новим сервісом

Тарифи на UberX у Харкові складатимуть 17 грн за подачу автівки та +4 грн за кожен кілометр подоланого шляху. Мінімальна вартість поїздки найпопулярнішим «не-таксі» складатиме для пасажира 25 грн. Сплатити за все це пасажири зможуть як готівкою, так і зареєстрованою у мобільному додатку банківською карткою. Усі платіжні дані при цьому є надійно захищеними. По завершенню кожної окремої поїздки на електронну пошту пасажира приходитиме квитанція із вичерпними даними: про місце подачі авто, маршрут, карту поїздки, а також інформацію про водія та деталізацію вартості.

Чи буде харківський Uber аналогічним столичному?

Відмінність харківського Uber полягатиме у тому, що вперше на українському ринку жителі міста зможуть скористатися електромобілями. Це стало можливим завдяки партнерській угоді із службою Ecotaxi. Запуск прокоментували у керівництві компанії. За словами Олексія Стаха, котрий є генеральним менеджером Uber в Україні, з початку 2017 року це — вже четверте місто, і скрізь відзначено швидкий приріст водіїв та користувачів; а в цьому місті став доступний ще й великий парк електромобілів. Робота в напрямку розбудови безпечних та доступних перевезень буде продовжена, обіцяє топ-менеджер.

Джерело: Autogeek

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: