Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Google створює блокувальник реклами для Chrome

Google stvorjuje blokuvaľnyk reklamy dlja Chrome

Як не дивно, та корпорація, яка заробляє на рекламі, хоче допомогти бажаючим заблокувати рекламу — але радить робити це за допомогою власного браузера
Jak ne dyvno, ta korporacija, jaka zarobljaje na reklami, hoče dopomogty bažajučym zablokuvaty reklamu — ale radyť robyty ce za dopomogoju vlasnogo brauzera
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Найпопулярніший пошуковик планети готується представити у новій версії браузера Chrome для мобільних пристроїв фільтр рекламних оголошень. Що тут особливого? Адже блокувальників вже безліч. Подібний інструментарій здається дивним кроком від корпорації, яка покладається виключно на рекламні прибутки. Але в Google вважають, що таким чином зможуть перевести якомога більше користувачів на власні сервіси контролю за показом реклами. Мета — подолати таким чином конкурентів у сфері боротьби із банерами та контекстними оголошеннями. Втім, навіть якщо дія нового фільтру поширюватиметься на банерну та відеорекламу у мобільному браузері, однаково якусь частину оголошень із сервісів, що належать Google, корпорація буде змушена втратити. Як розцінюють цей крок колеги по справі. Цікаво, що подібний анонс із середовища Google лунає на тлі гучного обурення блокувальниками реклами та стартапами, котрі розробляють плагіни для боротьби із рекламними оголошеннями і банерами — наприклад, торгівельна рекламна група The Interactive Advertising Bureau, до складу якої входить також і корпорація добра (як часто називають Google) не жаліє міцного слівця для блокувальних сервісів, називаючи їх грабіжниками з великого шляху, терористами та негідниками не згірше від продавців наркотичного зілля. Нагадаємо також, що на сьогоднішній день на рекламному ринку склалася дуополія домінування — окрім компанії Ларрі Пейджа та Сергія Бріна, значна частка онлайн-реклами належить Facebook.

Найпопулярніший пошуковик планети готується представити у новій версії браузера Chrome для мобільних пристроїв фільтр рекламних оголошень.

Що тут особливого? Адже блокувальників вже безліч

Подібний інструментарій здається дивним кроком від корпорації, яка покладається виключно на рекламні прибутки. Але в Google вважають, що таким чином зможуть перевести якомога більше користувачів на власні сервіси контролю за показом реклами. Мета — подолати таким чином конкурентів у сфері боротьби із банерами та контекстними оголошеннями. Втім, навіть якщо дія нового фільтру поширюватиметься на банерну та відеорекламу у мобільному браузері, однаково якусь частину оголошень із сервісів, що належать Google, корпорація буде змушена втратити.

Як розцінюють цей крок «колеги по справі»

Цікаво, що подібний анонс із середовища Google лунає на тлі гучного обурення блокувальниками реклами та стартапами, котрі розробляють плагіни для боротьби із рекламними оголошеннями і банерами — наприклад, торгівельна рекламна група The Interactive Advertising Bureau, до складу якої входить також і «корпорація добра» (як часто називають Google) не жаліє міцного слівця для блокувальних сервісів, називаючи їх «грабіжниками з великого шляху», «терористами» та «негідниками не згірше від продавців наркотичного зілля». Нагадаємо також, що на сьогоднішній день на рекламному ринку склалася дуополія домінування — окрім компанії Ларрі Пейджа та Сергія Бріна, значна частка онлайн-реклами належить Facebook.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: