fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Редакція DOU.UA розпочала конкурс статей

Redakcija DOU.UA rozpočala konkurs statej
Якщо ви добре володієте словом і цікавитесь ІТ-життям України, у вас є всі шанси виграти від 2 до 10 тис грн
Jakščo vy dobre volodijete slovom i cikavyteś IT-žyttjam Ukraїny, u vas je vsi šansy vygraty vid 2 do 10 tys grn
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Найбільший і найдавніший ресурс України для ІТ-фахівців DOU.UA із 19 квітня і до 15 червня 2017 року проводить конкурс статей. Для усіх учасників це не лише нагода презентувати свій текст широкому загалу читачів, але й перемогти у конкурсі з головним призом у 10 тис грн. Саме таку винагороду передбачено для найцікавішого матеріалу. Про що варто писати. Стосовно вибору тем організатори кажуть, що потрібно орієнтуватися на те, що на часі для української ІТ-індустрії. Палітра тем може бути досить широкою — від ринку праці, освіти для ІТ-спеціалістів, рейтингів компаній і аж до цікавих історій людей із цієї сфери та їхніх вражень. Також будуть раді історіям із життєвого досвіду чи опису спроб почати щось нове, окрім написання коду чи дизайну додатків. Конкурс розрахований на широке коло як читачів, так і авторів матеріалів. Як можна здобути один із грошових призів від DOU. Головною умовою є пов’язаність обраної та описаної теми із українським середовищем інформаційних технологій. Також радять не фокусуватися на технологіях, а також на історіях бізнесу чи стартапів — бо для цього вже достатньо ресурсів. Про всі деталі, складові та умови участі можна прочитати на сторінці конкурсу. Якщо ви гарно пишете та вмієте розповідати цікаві історії про IT, вам варто долучитися до кола учасників — можливо, приз стане саме вашим.
Реклама 👇 Замовити

Найбільший і найдавніший ресурс України для ІТ-фахівців DOU.UA із 19 квітня і до 15 червня 2017 року проводить конкурс статей. Для усіх учасників це не лише нагода презентувати свій текст широкому загалу читачів, але й перемогти у конкурсі з головним призом у 10 тис грн. Саме таку винагороду передбачено для найцікавішого матеріалу.

Про що варто писати

Стосовно вибору тем організатори кажуть, що потрібно орієнтуватися на те, що на часі для української ІТ-індустрії. Палітра тем може бути досить широкою — від ринку праці, освіти для ІТ-спеціалістів, рейтингів компаній і аж до цікавих історій людей із цієї сфери та їхніх вражень. Також будуть раді історіям із життєвого досвіду чи опису спроб почати щось нове, окрім написання коду чи дизайну додатків. Конкурс розрахований на широке коло як читачів, так і авторів матеріалів.

Як можна здобути один із грошових призів від DOU

Головною умовою є пов’язаність обраної та описаної теми із українським середовищем інформаційних технологій. Також радять не фокусуватися на технологіях, а також на історіях бізнесу чи стартапів — бо для цього вже достатньо ресурсів. Про всі деталі, складові та умови участі можна прочитати на сторінці конкурсу. Якщо ви гарно пишете та вмієте розповідати цікаві історії про IT, вам варто долучитися до кола учасників — можливо, приз стане саме вашим.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: